Home / Aktualności / Tablet Lark Ultimate 8i z procesorem Intel Atom Z3735F trafia do sprzedaży

Tablet Lark Ultimate 8i z procesorem Intel Atom Z3735F trafia do sprzedaży

Lark ultimate 8i tabletDrugim urzadzeniem firmy Lark, które trafi adziś do sprzedaży jest tablet Lark Ultimate 8i, który przeznaczony jest dla miłośników kafelkowego systemu Windows 8. Ultimate 8i, podobnie jak model 7i  wyposażony wcześniej do sprzedaży został wyposażony w czterordzeniowy procesor Intel  Atom (model Z3735F).

Ultimate 8i to tablet stworzony został z myślą o zastosowaniu w biurze. Urządzenie posiada 8-calowy ekran o rozdzielczości 800 × 1280 pikseli. Tablet Lark pracuje pod kontrolą systemu operacyjnego Windows 8.1 a do każdego egzemplarza dołączono rok bezpłatnej subskrypcji Office 365 aż na 2 urządzenia.

Tablet Lark Ultimate 8i posiada 1 GB pamięci RAM oraz 16 GB pamięci wewnętrznej. Wygodę pracy, nawet gdy na wyświetlacz patrzymy pod większymi kątami, umożliwia wysoko kontrastowa matryca IPS (In-Plane Switching). Niewątpliwą zaletą jest też wyjątkowo długi czas pracy baterii: do 9 godzin dzięki  litowo-polimerowej baterii o pojemności 4500mAh.

Umieszczony w urządzeniu procesor Intel Atom Z3735F Quard Core zapewnia błyskawiczne ładowanie stron internetowych, sprawne działanie aplikacji oraz gier, a także płynne odtwarzanie filmów.

Tablet wyposażony został w dwie kamery (przednia 2Mpx i tylna 2Mpx) oraz wejście słuchawkowe. Bezprzewodową wymianę plików lub podłączenie dodatkowych urządzeń (np. głośników lub słuchawek) ułatwia wbudowany Bluetooth. Dostęp do internetu uzyskamy dzięki karcie Wi-Fi.

Producent zadbał również o możliwość dopasowania urządzenia do indywidualnego gustu użytkownika i udostępnił tablet w 3 wersjach kolorystycznych – czarnej, zielonej czerwonej.

Tablet Lark oferowany jest z ochroną od zagubienia i kradzieży dzięki usłudze Lark Security, która jest bezpłatna przez 6 miesięcy od daty zakupu. Pomoc w odzyskaniu sprzętu dostępna jest wyłącznie dla klientów Lark.

Lark Ultimate 8i dostępny jest od dziś w sprzedaży w sieci Tesco i Carrefour w sugerowanej cenie 399 zł.

Specyfikacja tabletu Lark Ultimate 8i

  • Procesor Intel Atom Z3735F Quard Core ®
  • System Windows 8.1
  • Ekran 8″ 800×1280 IPS, wysoko kontrastowy zapewniający komfort użytkowania
  • RAM 1GB, pamięć wewnętrzna 16 GB
  • Dwie kamery przednia 2Mpx i tylna 2Mpx
  • Bluetooth
  • Bezprzewodowa karta Wi-Fi 802.11b/g/n
  • Wejście słuchawkowe
  • Slot na kartę MicroSD dzięki której można zwiększyć pamięć o 32 GB
  • Akumulator litowo-polimerowy 4500mAh