Home / Aktualności / Świąteczne promocje Origin

Świąteczne promocje Origin

Święta już praktycznie za rogiem, więc zapewne większość z was jest już po typowych zakupach z nimi związanymi. Teraz można się skupić na promocjach związanych z grami, a konkretnie tymi przygotowanymi przez Origin. Trzeba przyznać, że nie chcąc zostać w tyle względem konkurencji, przygotowano całkiem spore obniżki, w tym na większość gier, które pojawiły się w tym roku, także całkiem niedawno.

Wśród najciekawszych propozycji warto skupić się na Star Wars Battlefront II oraz Fifa 18 (zniżka 40%), Need for Speed Payback (obniżka aż o 50%), dwie gry Battlefield 1 Revolution oraz Titanfall 2 (obniżka o 50%), jak również takie hity jak Mass Effect Andromeda, The Surge czy Ghost Recon Wildlands (zniżki o 50 procent). Jeśli jeszcze nie macie The Division, to warto tą grę teraz nabyć ponieważ jest ona dostępna aż o 60% taniej.

W Świątecznej promocji jest oczywiście więcej gier, których nie sposób wszystkie wyliczyć. Tak jak fani serii Sims znajdą coś dla siebie, tak samo jest jeśli chodzi o produkcje z serii LEGO czy wszelkiego rodzaju gier sportowych, symulatorów i wszelkiego rodzaju podobnych.

Mamy nadzieję, że tak czy inaczej uda wam się rozszerzyć bibliotekę swoich gier mimo wydatków związanych z przygotowaniem na Święta, bowiem gdy już pośpiech się skończy, zapewne część okresu świątecznego spędzimy z rodziną, także grając w gry komputerowe.

Kliknij aby przejść do sklepu Origin

 

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.