Home / Konsole / Stacje dokujące Natec Genesis do kontrolerów PS4 i Xbox One

Stacje dokujące Natec Genesis do kontrolerów PS4 i Xbox One

stacja dokujaca dla kontrolerow Xbox One 01Stacje dokujące Natec Genesis, to najnowsza propozycja dla osób, które nie chcą albo nie mogą sobie pozwolić na kontroler, któremu właśnie skończyła się energia. Natec proponuje nowe modele ładowarek A22 i A23 do gamepadów dwóch czołowych konsol – PlayStation 4 oraz Xbox One. Stacje posiadają możliwość ładowania dwóch padów jednocześnie, dzięki czemu już nigdy nie będziemy mieli problemu z „ginącym” kontrolerem.

Czy zdarzyło Wam się w połowie gry stracić kontrolę nad padem z powodu rozładowanego akumulatora? Gra w trybie jednoosobowym można wtedy jeszcze przeżyć, gdy zaś gramy z żywym przeciwnikiem, kosztować może to nas znacznie więcej. Stacje dokujące Natec mogą Wam zaoszczędzić niepotrzebnych nerwów w bardzo łatwy sposób. Po zakończeniu gry, wystarczy podłączyć pada do stacji dokującej by rozpocząć ładowanie kontrolera.

Zaletą opisanych w nimmniejszej wiadomości produktów jest minimalistyczny design, który świetnie komponuje się ze stylistyką obu konsol. Warto dodać, że w przypadku ładowarki do Xboxa One, przy zakupie otrzymujemy dwa dodatkowe akumulatory do padów, dzięki czemu będzie można kontunuować grę znacznie szybciej.

Cena stacji dokującej do konsoli PS4 wynosi 49 zł, zaś komplet – stacja dokująca do padów Xbox One z dwoma akumulatorami wyceniono na 99 zł.

stacja dokujaca dla kontrolerow PS4 stacja dokujaca dla kontrolerow Xbox One