Home / Aktualności / Specyfikacja phabletu Nokia Lumia 1520

Specyfikacja phabletu Nokia Lumia 1520

Nokia Lumia 1520Znany pod pseudonimem Nokia Bandit phablet, który oficjalnie zadebiutować ma jako Nokia Lumia 1520 znów pojawi się w nieoficjalnej specyfikacji pochodzącej z serwisu EvLeaks. Strona ta znana z wielu nieoficjalnych wycieków potwierdziła już wielokrotnie prawdziwość swoich informacji.Czy stanie się tak i tym razem, o tym przekonamy się już 22 października podczas planowanej premiery phabletu Nokii.

W nokia Lumia 1520 znaleźć ma się 6 calowy ekran o rozdzielczości 1080p (dzięki wsparciu systemu operacyjnego Windows Phone 8.1), cztero-rdzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 800, 2 GB pamięci, 16 lub 32 GB pamięci masowej oraz oczywiście 20 MP kamera z funkcją PureView i optyczną stabilizacją obrazu. Urządzenie ma być dostępne początkowo w kolorach czarnym, białym i żółtym.

Cena oraz dostępność na półkach sklepowych nie zostały jeszcze zapowiedziane. Musimy cierpliwie czekać te kilka dni zanim Nokia rozwieje wszelkie wątpliwości.

Źródło: EvLeaks

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.