Home / Telefonia mobilna / Sony Xperia Z4 – czego brakuje w flagowym smartfonie Sony

Sony Xperia Z4 – czego brakuje w flagowym smartfonie Sony

Sony Xperia Z4 leak
Oczekiwanie na flagowy smartfon Sony Xperia Z4 nie jest łatwym zadaniem, tym bardziej że myśleliśmy, iż pojawi się na MWC 2015 kilka tygodni temu. Niemniej jednak napływają do nas kolejne nieoficjalne zdjęcia tym razem od @OnLeaks, pokazujące nam, flagowy smartfon Sony z pewnymi szczegółami.

Wygląd Xperia Z4 jaki możemy zauważyć posiada pewne elementy wspólne z Xperii Z3, również korzystającego z Omnibalance Design, wprowadzonego po raz pierwszy w 2013 roku z premierą smartphona Xperia Z.

Gdy porównamy Xperię Z3 do smartfonu Xperia Z4 z prezentowanego zdjęcia, możemy zauważyć brakującą klapkę zakrywającą gniazdo kart pamięci. Fakt ten musi być podyktowany przeprojektowanym wyglądem Xperii Z4, co zostało również poptwierdzone na zdjęciu metalowej obudowy, które również wyciekło jakiś czas temu.

Jeśli tak się stanie, może to oznaczać że Sony podążyło za decyzją Samsunga, który pozbył się gniazda kart microSD w swoim Galaxy S6 i Galaxy S6 Edge. Oczekiwana prezentacja Sony Xperia Z4 jest gdzieś około 2-3 miesiące przed nami, a do tego czasu pojawi się o wiele więcej zdjęć i informacji tego urządzenia.