Home / Aktualności / Samsung SE790C – zakrzywiony 34 calowy monitor panoramiczny

Samsung SE790C – zakrzywiony 34 calowy monitor panoramiczny

Samsung SE790C 02
Samsung SE790C to zaprezentowany dziś zakrzywiony, 34 calowy monitor panoramiczny oferujący rozdzilczość ULTRA-WQHD czyli po ludzku 3,440 by 1,440 pikseli (ok. 110 PPI) i aspekt 21:9.

Zarówno sam rozmiar co i rozdzielczość przypadnie do gustu zarówno grafikom jak i graczom i fanatykom filmów w wysokiej rozdzielczości.

Najnowszy produkt Samsunga zapewnia niespotykane typowym, płaskim monitorom kąty widzenia, nie tylko jak ma to miejsce w przypadku tego typu monitorów gdy siedzimy w miarę centralnie, lecz dopasowuje się niemalże idealnie do krzywizny ludzkiego oka i pola widzenia. Takie podejście pozwoliło na eliminacje zniekształceń oraz zwiększony komfort przy korzystaniu z SE790C.

Krzywizny monitora Samsung SE790C stwarzają dodatkowo efekt 3D, a tym samym wrażenie korzystania z większego monitora niż jego płasko-ekranowy odpowiednik.

Produkt ten cechuje kontrast na poziomie 3,000:1 oraz jasność 300 cd/m, co w rezultacie przekłada się na bardzo rzeczywiste kolory, głębszą czerń oraz bardziej szczegółowe detale. Także kąty widzenia wynoszące 178 stopni (pion i poziom) przyczyniają się do doskonałych doznań przy praktycznie braku jakichkolwiek zniekształceń obrazu.

Wśród ciekawych i niemożliwych do pominięcia fukcji Samsunga SE790C należy wymienić Picture-by-Picture (PbP) oraz Picture-in-Picture (PiP) 2.0, które mogą znacząco podnieść produktywność pracowników lub po prostu umilić nasze korzystanie z tego produktu.

Także 4 porty USB 3.0 z opcją szybkiego ładowania urządzeń oraz tryb game mode, wysokiej jakości dźwięk stereo oferowany dzięki 7 Watowym głośnikom i 4ms czas rekacji ucieszychyba dosłownie każdego użytkownika, bez względu czy jest on graczem czy nie.

Niestety ani cena, ani dostępność nie zostały póki co podane do wiadomości.

Samsung SE790C 03
Samsung SE790C