Home / Aktualności / ROCCAT Nyth MMO oraz klawiatura Skeltr – nowe produkty dla graczy

ROCCAT Nyth MMO oraz klawiatura Skeltr – nowe produkty dla graczy

ROCCAT Nyth MMO
ROCCAT to marka, która nie wiem jak zaspanego gracza jest w stanie postawić na nogi w środku nocy. Firma ta wprowadza dwa nowe produkty na rynek w postaci myszy Nyth MMO oraz klawiatury Skeltr.

Oba pridukty zostaną oficjalnie zaprezentowane już w tym miesiącu na zbliżającym się GameScom w Kolonii, Niemczech.
ROCCAT miał w planach swoje własne produkty dedykowane grom MMO, a teraz stało się to możliwe.

Wysposażona w wystarczającą do tego typu gier ilość przycisków, mysz Nyth MMO umożliwia m.in zmianę iuch funkcjonalności oraz co ciekawe, możliwośc ich dowolnego przearanżowania dzięki modularnej budowie całej konstrukcji.

To jeszcze nie wszystko, jeśli macie dostęp do drukarek 3D to ROCCAT oddaje w wasze ręce pliki konstrukcyjne owych klawiszy dzięki czemu będziecie mogli je sobie sami wydrukować. To naprawdę brzmi ekscytująco!

Jak podaje producent „Każdy gracz jest inny, dlaczego mysz i układ jej przycisków miałby być taki?”. Dlatego nie tylko gracze oczekują pojawienia się nowych produktów, lecz również jej producent.

Mysz Nyth MMO jest tylko jedną z części układanki ROCCAT, poedcza gdy drugą klawiatura Skeltr. Klawiatura ta wykorzystuje popularność smartfonów i używa je jako drugi ekran aby jeszcze bardziej wzbogacić i urozmaicić rozgrywkę. Za jego pomocą będzie można zmianiać profile, zmianiać oświetlenie, zabezpieczać klawisze itp.

Także i tu producent miał nieco głębsze przesłąnie „Gracze pomimo wszystko, nie odcinają się od świata i otrzymują zarówno wiadomości, połączenia jak i inne powiadomienia”.

Klawiatura Skeltr wykorzystuje połączenie Bluetooth do komunikacji ze smartfonem. Co ważne klawiatura oferuje również ciekawe podświetlenie diodami LED bez efektu ghostingu.

Ceny opisywanych tu produktów nie są jeszcze znane. Zapewne ROCCAT poda je podczas wspomnianego GAmescom 2014.
ROCCAT Nyth MMO 01 ROCCAT Skeltr 02ROCCAT Skeltr 01  ROCCAT Skeltr