Home / Aktualności / Rekordowa frekwencja na Poznań Game Arena 2013
Poznań Game Arena
Poznań Game Arena - początek

Rekordowa frekwencja na Poznań Game Arena 2013

Poznań Game Arena - początek

Poznań Game Arena – początek

W dniu dzisiejszym około godziny 20:00 zakończył się pierwszy dzień targów Poznań Game Arena, który przeznaczony był dla szerszej grupy zwiedzających. Co prawda tegoroczna edycja PGA zaczęła się już wczoraj, niemniej był to dzień przeznaczony przede wszystkim dla prasy i gości specjalnych, który nosił oficjalna nazwę VIP DAY.

W stosunku do zeszłorocznej edycji jej najnowsza odsłona przeżywa prawdziwe oblężenie. Przyczyną tego stanu jest nie tylko znacznie większa niż dotychczas przestrzeń wystawowa, ale również liczba samych wystawców oraz mnogość atrakcji w postaci turniejów dla graczy, quizów czy konkursów. O ile piątkowa część PGA pozwalała na w miarę spokojne i komfortowe zwiedzanie poznańskich targów, o tyle w dzisiejszym dniu było to zadanie w zasadzie niewykonalne. Tłumy zwiedzających i chętnych do gry osób spowodowały, że kolejki do spróbowania swoich sił w konkursach czy przejażdżkach na licznych symulatorach jazdy wydłużyły się kilku- a nawet kilkunastokrotnie w stosunku do uprzedniego dnia imprezy. Oczywiście nie należy tego rozpatrywać jako wadę, niemniej trzeba przygotować się na taką okoliczność i uzbroić w chwilę cierpliwości.

Poza wystawą sprzętu dla graczy oraz możliwości zagrania w popularne gry możemy zobaczyć komputery i konsole sprzed kilkudziesięciu lat. Mamy także możliwość kupić ciepły posiłek czy kawę, co z pewnością pozwoli nam zregenerować siły w trakcie pełnego atrakcji dnia.

Targi PGA 2013 będą odbywały się również jutro (20.10.13r.), tak więc wszyscy ci, którzy nie zdążyli jeszcze odwiedzić Międzynarodowych Targów Poznańskich, gdzie odbywa się impreza Poznań Game Arena, maja jeszcze ku temu okazję. My ze swojej strony obiecujemy zaraz po zakończeniu ww. imprezy przedstawić Wam, nasi Drodzy Czytelnicy szczegółową relację z tego poznańskiego eventu dla graczy.

 

Źródło: Informacja własna