Home / Aktualności / Razer Classics – limitowana seria najlepszych produktów Razera już w sprzedaży

Razer Classics – limitowana seria najlepszych produktów Razera już w sprzedaży

Razer Classics
Razer Classics to właśnie wprowadzona do sprzedaży  limitowana seria pięciu wyjątkowych produktów, które są od dzisiaj dostępne na oficjalnej stronie internetowej firmy.

Każdy z produktów cechuje się niebieskim podświetleniem LED, które nawiązuje do przeszłości producenta. Poza klasycznym podświetleniem, produkty powstały w oparciu o najnowsze komponenty i technologie Razera, dzięki czemu Razer Classics to wyjątkowo wydajny sprzęt z nutą nostalgii.

Co więcej, kupując urządzenia z linii RazerClassics, gracze otrzymają także bezpłatne dodatki od Razera, które pojawią się w ich koszyku w trakcie zakupów.

Wśród produktów dostępnych w klasycznej linii Razera znajdują się: klawiatura Black Widow Ultimate, myszka Death Adder, gamingowy headset Razer Kraken 7.1, myszka MMO Razer Naga oraz keypad Razer Tartarus.

Chcąc upamiętnić nasze dokonania i oddać cześć fanom, którzy byli z nami przez te wszystkie lata wprowadziliśmy linię RazerClassics. Jej niebieskie podświetlenie nawiązuje do czasów, w których Razer po raz pierwszy odcisnął swoje piętno na świecie gier.” – komentuje Min-Liang Tan, współzałożyciel i CEO Razer. „Produkty są dostępne wyłącznie przez RazerStore i dzięki atrakcyjnym dodatkom stanowią świetną okazję.

Każde z urządzeń z liniiRazer Classic jest kompatybilne z RazerSynapse, dzięki któremu możliwym staje się przeprowadzenie pełnej personalizacji ustawień i zapisanie wszystkich osobistych ustawień w chmurze.