Home / Aktualności / Pz.Kpfw. II Ausf. D oraz 1 dzień konta premium – świąteczne prezenty od Wargaming

Pz.Kpfw. II Ausf. D oraz 1 dzień konta premium – świąteczne prezenty od Wargaming

Firma Wargaming z okazji świąt dla wszystkich, którzy zalogują się na swoje konta z grą World of Tanks otrzymają atrakcyjne prezenty.

Wśród nich jest niemiecki czołg Pz. Kpfw. II Ausf. D posiadający status pojazdu elitarnego, a także jeden dzień konta premium. Wraz z drugim z prezentów na 24 godz. otrzymamy także zmieniony wygląd naszego garażu.

Dodatkowo otrzymamy 3-osobową załogę wyszkoloną na 50proc.  swoich możliwości, a także jeden slot w garażu, aby móc pomieścić w naszej kolekcji ww. pojazd. To jednak nie wszystko, otrzymamy ponadto specjalne racje żywnościowe przydatne podczas walk.

Czołg Pz. Kpfw. II Ausf. D posiada 210 pkt. wytrzymałości, działo 2 cm Kw.K. 30 o bardzo dużej szybkostrzelności, pancerz o grubości od 14 do 30 mm, zasięg widzenia wynoszący do 320 m oraz radiostację FuG 6 o zasięgu do 345 m.

Czas w jakim obowiązuje opisana w tej wiadomości promocja to okres od 24 grudnia 2014 do 11 stycznia 2015 (do godz. 6:00)

Świąteczne prezenty od Wargaming 02

Świąteczne prezenty od Wargaming 03

Świąteczne prezenty od Wargaming 01

Źródło: Informacja własna

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.