Home / Aktualności / PS Plus marzec 2015 – spóżnione ale nadal gorące tytuły darmowych gier

PS Plus marzec 2015 – spóżnione ale nadal gorące tytuły darmowych gier

PS Plus marzec 2015

Sony się trochę spóźniło z informacjami na temat darmowych gier w ramach PS Plus na marzec, jednak wiemy juz co dostaniemy i szczerze powiedziawszy są to znów dobre tytuły.

Zgodnie z tradycją każda z konsol czyli PS4, PS3 oraz PS Vita otrzymały po dwa tytuły. Zobaczcie jakie gry otrzymała wasza konsola i podzielcie się swoim zdaniem na temat ich jakości z naszymi czytelnikami.

PlayStation 4:

Oddworld: New ‘n’ Tasty to pierwsza gra, która miała odświeżoną premierę na konsole kilka miesięcy temu, już teraz trafa za darmo dzięki Sony.

Wcialamy się w niej w sympatycznego, aczkolwiek nienajpiękniejszego stworka o imieniu Abe i będziemy mu pomagać przemierzać mityczne ruiny, fabrykę mięsa i inne ciekawe lokacje a to wszystko po to aby wyzwolić się z niewolniczej pracy w miejscu do którego trafił w nieco dziwnych okolicznościach.

Drugim tytułem jest nowsza i dosyć ciekawa ze względu na akcję gra Valiant Hearts: The Great War. Gra wciela nas w losy wojaka podczas pierwszej wojny światowej podczas której będzie on musiał podejmować niełatwe decyzje, poświęcać przyjaźń, miłość a także przeżywać inne życiowe tragedie. Jednak głónym aspektem tej gry jest pomoc ludziom, których napotkamy.

PlayStation 3:

Konsola poprzedniej generacji czyli PS3, otrzyma jako pierwszą grę w tym miesiącu Papo and Yo. Ten niezaleny tytuł prezentuje nam historię małego chłopca Qiuico oraz jego najlepszego przyjaciela Potworka.

Owy potworek, którego można by raczej nazwać bestią posiada niemałe pazurki, ale niepowstrzymuje go to w żaden sposóbaby pomagać swojemu małemu przyjacielowi w rozwiązywaniu przeróżnych zagadek i łamigłówek. Na uwagę asługuje przepiękny magiczny świat w którym przyjdzie nam się poruszać a także użycie emocji potwora, które w grze odgrywają kluczową rolę.

Sherlock Holmes Crimes & Punishments to z kolei druga darmowa gra w tym miesiącu na konsolę poprzedniej generacji. Jak się można domyślać, w grze wcielimy się w słynnego detektywa i będziemy rozwiązywać przeróżnego rodzaju zagadki w tym zabójstwa, zaginienia czy słynne kradzierze.

PS Vita:

Te zstawienie kończą dwa tytuły gier na PS Vita. Pierwszym z nich jest OlliOlli 2: Welcome to Olliwood. Ciekawa nie tylko ze względu na grafikę ale jeszcze bardziej ciekawe ulice, wzgórza, rampy i inne elementy snu każdego deskorolkowca.

W CounterSpy, drugiej darmowej grze na Vitę będziemy agentem pracującym dla agencji C.O.U.N.T.E.R, szpiegując używając swoich umiejętności do infiltracji dwóch organizacji.

 

No i to by było na tyle w tym miesiącu. Jak widzicie opłacało się czekać i co najważniejsze wykupić członkostwo w klubie Sony. Microsoft po raz kolejny powinien się uczyć od najlepszych, choć gra Rayman Legends jest jedną z tych, które i nam się podobała.

Zapraszamy na następne zestawienie darmowych gier w ramach PS Plus juz w przyszłym miesiącu.