Home / Konsole / PS Plus kwiecień 2015 – darmowe gry w ramach PS Network

PS Plus kwiecień 2015 – darmowe gry w ramach PS Network

PS Plus april 2015
Poznaliśmy w końcu darmowe gry w ramach PS Plus na kwiecień 2015, tak zwanym rzutem na taśmę. Jak podejrzewaliśmy na liście tej zagości Dishonored, co dla wszystkich a przy najmniej większości to dobra wiadomość mając na uwadze to jaka ta gra jest ciekawa.

Jednak jak się dowiedzieliśmy wszyscy posiadacze kont PS Plus muszą poczekać z pobraniem tych gier do następnego tygodnia, do czasu jak  PlayStation Store wszystko przetrawi (aktualizacja).

Mimo, że podejrzewaliśmy iż Sony przebije ilością darmowych gier (no i jakością również) te z Games with Gold na ten sam miesiąc, to posiadacze PlayStation dostali tradycyjnie po dwa tytuły na PS4, PS3 i PS Vita. No cóż, może jak posiadacze „plejów” dobiją do jakiegoś rekordu, to Sony ich też uraczy większą ilością gier, poczekamy, zobaczymy.

PS Plus kwiecień 2015 lista darmowych gier:


Tower of Guns (PS4, PS3)

tower guns ps4 ps3

Tower of Gunsto można by powiedzieć szybka strzelanka, chociażby z tego względu, że jej elementy są generowane przypadkowo, i jak twierdzą jej twórcy, grę można zacząć, zostawić i znowu zacząć, bez konieczności pamiętania gdzie się skończyło.

 

Never Alone (PS4)

never alone ps4

Gra inspirowana Alaską i tworzona z pomocą ludzi zamieszkujących tam dawien dawna (można by w zasadzie powiedzieć od wieków), stanowi niezwykłą przygodę, w której przyjdzie nam rozwiązywać szereg ciekawych zagadek.

W Never Alone doświadczycie zatem przepięknej grafiki, klimatowej muzyki i będziecie przeżywać autentyczne historie, które kiedyś podobno miały miejsce.

Dishonored (PS3)

dishonored ps3

Dishonored to z kolei wciągająca gra akcji, w której wcielamy się w zabójcę z nadludzkimi zdolnościami unicestwania kierowaną zemstą. W grze doświadczymy bardzo ciekawego, kreatywnego systemu walki i pozbywania się naszych celów i przeciwników, za pomocą różnego rodzaju broni i gadżetów.Aaru’s Awakening (PS4, PS3)

Aarus Awakening

Aaru’s Awakening to przepiękna gra platformowa 2D z ręcznie rysowaną grafiką, w której wcielimy się w mistyczne stworzenie o imieniu, która do swojej dyspozycji ma unikalne zdolności teleportacji i odzyskiwania energii.

Killzone Mercenary (PS Vita)

Killzone Mercenary PS Vita

Killzone: Mercenary to kolejny, tym razem na PLayStation Vita shooter, w którym akcja ma miejsce podczas ważnych wydarzeń opisywanych w innych częściach serii Killzone, śledzi historię Arrana Dannera, najemnika zatrudnionego przez organizację ISA.

W grze tej gracz będzie walczył razem z grupą Helghast jak również ze specjalistami z ISA, wykonując misje, które nie mogli by ukończyć zwykli żołnierze.

MonsterBag (PS Vita)

MonsterBag PS Vita

MonsterBag to kończąca tą serię darmowych gier w ramach programu PS Plus na kwiecień, będąca bardzo dziwną platformówką z jeszcze dziwniejszą grafiką. Będziemy w niej grać małym niebieskim potworkiem o imieniu V i przeżywać różne historie w jego podróży powrotnej do jego przyjaciela Nia.

No i jak wam się podobają te gry? Czy Sony staneło waszym zdaniem na wysokości zadania, czy może tym razem gry są takie sobie? Czekamy na wasze komentarze.