Home / Aktualności / PS Plus grudzień 2014 – czyli darmówki na konsole Sony

PS Plus grudzień 2014 – czyli darmówki na konsole Sony

PS Plus grudzień 2014
Poznaliśmy właśnie darmowe gry, które dostaną posiadacze PS Plus w grudniu. Jesteście pewnie ciekawi czy Sony sypnęło jak zwykle dobrymi tytułami oraz czy są one lepsze od tych danych przez Microsoft w ramach Games with Gold. Nie przedłużając przejdźmy zatem do ich prezentacji.

 Zestawienie gier dla posiadaczy PS Plus grudzień 2014

PlayStation 4

Injustice: Gods Among Us – Ultimate Edition

Injustice Gods Amongst us ultimate edition
Pierwszą grą jaką dostaną posiadacze konsol Sony PlayStation 4 z aktywnymi kontami PS Plus będzie Injustice: Gods Among Us – Ultimate Edition od studia NetherRealm będącą bardzo dobrą w naszym mniemaniu bijatyką, w której granica pomiędzy dobrem a złem jest bardzo rozmyta. Bartman, Superman, Zielona Strzała i inni to tylko część ekipy, która będzie walczyła ze sobą.

W tej wersji gracze otrzymają dostęp do sześciu nowych postaci, ponad 30 nowych skorek oraz 60 nowych misji.

 Secret Ponchos

Secret Ponchos ps4

Druga gra jaka otrzymają posiadacze tej konsoli będzie Secret Ponchos osadzona w świecie dzikiego zachodu. Dla miłośników takich klimatów jest to tytuł obowiązkowy, szczególnie z taka ciekawa grafika i systemem walk.


PlayStation 3

Hitman HD Trilogy

Hitman HD Trilogy
Druga lecz nie mniej ważna konsola Sony jest PlayStation 3, która tak jak PS4 otrzyma dwie gry. Pierwsza z nich będzie Hitman HD Trilogy zawierająca takie jej części jakHitman 2: Silent Assassin, Hitman: Contracts oraz Hitman: Blood Money.

W grze jak można się domyśleć wcielamy się w płatnego zabójcę przed którym czeka szereg trudnych i czasem nietypowych zleceń.


Deadly Premonition: The Director’s Cut

Deadly Premonition The Directors Cut
Nie mniej mrożący krew klimat dostarczy drugi wybór darmowej gry Sony. Deadly Premonition to psychologiczny horror, w którym wcielimy się w agenta FBI Francisa Morgana szukającego „deszczowego zabójcy”.

Grę cechuje naprawdę mroczny klimat, wiec jest to pozycja dla osob o mocnych nerwach.


PlayStation Vita

Nasze zestawienie darmowych gier PS Plus kończy konsola PS Vita otrzymująca również dwie gry.

Final Horizon ps vita
Final Horizon
ze studia Eiconic Gamesto pierwsza z nich. Ta gra strategiczna z elementami łamigłówek cechuje się nadzwyczaj szybka akcja, w której mamy mało czasu na podejmowanie wcale nie łatwych decyzji.

 

Titan Attacks!

Titan Attacks!
Druga gra dla Vity będzie Titan Attacks!, czyli gra nawiązująca do klasyki tego gatunku Space Invaders.

Mając do dyspozycji ostatni czołg na ziemi będziemy musieli stawić czoła najeźdźcom z kosmosu. Czy nam sie to uda, zalezy od naszej szybkości i sprawności.

Tym samym kończy się lista darmowych gier. Czy wam się podoba, bo my uważamy iż wybór nadal jest całkiem dobry i choć nie są to wysokobudżetowe produkcje to warte są poświęcenia im choć kilku godzin.