Home / Telefonia mobilna / Przypadkowy wyciek informacji o HTC One E9 Plus

Przypadkowy wyciek informacji o HTC One E9 Plus

HTC One E9 plus

HTC One E9 Plus pojawił sięjako tzw. przypadkowy wyciek informacji na firmowej stronie HTC w Chinach, z której możemy się dowiedzieć nie tylko pecyfikacji ale i zobaczyć ten właśnie phablet.

Smartfon ma posiadać obudowę w połowie wykonaną z metalu a w połowie z plastiku. Cały phablet ma mieć jedynie 7,49mm grubości.

Ze wspomnianej specyfikacji wynika iż phablet będzie posiadał 5,5 calowy ekran QHD z 534 PPi, czyli bardzo ostry, ośmiordzeniowy procesor MediaTek MT6795M, 2GB pamięci RAM, 16 GB pamięci masowej z gniazdem micro SD za pomocą którego rozszerzymy ją do 128 GB oraz 20 MP kamerę z tyłu i UltraPixel z tyłu.

Dodatkowo w One E9 Plus znalazło się dwa gniazda na karty SIM i dosyć pojemna 2800mAh bateria zasilające te monstrum. Jak to  przypadku HTC nie mogło zabraknąć głośników stereo BoomSound.

Phablet będzie dostępy z Wi-fi 802.11ac i LTE, i choć jak to w przypadku przpadkowych wycieków (a przynajmniej w większości z nich), nie znamy jego ceny. Mając jednak na uwadze, że HTC planuje prezentacje nowych urządzeń 8 kwietnia, bardzo prawdpodobne, że HTC One E9 Plus pojawi się właśnie wtedy.

A co wy uważacie o tym urządzeniu, jego wyglądzie i specyfikacji? Jak myślicie jak zostanie on wyceniony?