Home / Konsole / Poznań Game Arena 2016 – Mictosoft i Xbox One na polskim święcie gier

Poznań Game Arena 2016 – Mictosoft i Xbox One na polskim święcie gier

xbox-one-s-gears-of-war-4Podczas tegorocznego święta graczy na Poznań Game Arena 2016 firma Microsoft zaprezentuje najlepsze gry tego roku na wyłączność dla konsoli Xbox One, jak również kluczowe tytuły premierowe partnerów wydawniczych.

Na stoisku o powierzchni ponad 400 m² zlokalizowanym w pawilonie 7A do użytku odwiedzających udostępnionych zostanie blisko 50 stanowisk do gry, w tym konsole Xbox One S – jedyne dostępne na rynku konsole do gier oferujące treści rozrywkowe w jakości 4K Ultra HD – oraz komputery PC z Windows 10, wyposażone w grywalne wersje najnowszych tytułów na wyłączność.

W części dedykowanej graczom dostępne będą stanowiska z grywalnymi wersjami m.in. Gears of War 4. Dodatkowo, na strefie powstanie między innymi część motoryzacyjna, w której fani wyścigów będą mieli możliwość zagrać w… .

O tym co jeszcze będzie można zobaczyć i przetestować na stoisku XBox opowiemy w kolejnym materiale.

 

Konsola Xbox One S – Smuklejsza. Mniejsza. Szybsza.

Xbox One S 03

Nowa konsola Xbox One S daje możliwość zagrania w najlepsze gry, w tym klasyczne tytuły z konsoli Xbox 360, na konsoli pomniejszonej o 40%. Od teraz oglądanie gier i filmów w żywszych barwach będzie możliwe dzięki technologii High Dynamic Range. Przesyłaj strumieniowo wideo w 4K z usługi Netflix, i oglądaj filmy w jakości UHD Blu-ray w oszałamiającej jakości 4K Ultra HD. Wynieś grę na nowy poziom z nowym, bardziej opływowym kontrolerem bezprzewodowym Xbox, wyposażonym w teksturowany uchwyt dla lepszej kontroli i technologię Bluetooth do grania na urządzeniach z systemem Windows 10. Wszystkie najlepsze cechy Xbox 360 są dostępne na Xbox One.  Więcej informacji o nowej konsoli znajdziecie na: www.xbox.com

 

Gears of War 4

W czwartej części cyklu wcielamy się w rolę JD Fenixa, syna Marcusa – głównego bohatera oryginalnej trylogii. Po 25 latach od wydarzeń z części trzeciej, stajemy do walki z nowym, niebezpiecznym zagrożeniem.

Prócz kampanii fabularnej, na graczy czekają tryby wielosobowe do 12 graczy jednocześnie, w tym znakomity tryb Horda 3.0 w którym razem z 4 znajomymi poprzez Xbox Live rozprawiamy się z kolejnymi falami przeciwników. Premiera gry 11 października w polskiej wersji językowej (napisy) na Xbox One oraz komputery z systemem Windows 10. Gra obsługuje funkcję Play Anywhere.

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.