Home / Aktualności / Poświąteczne prezenty z T-Mobile – urządzenia Huawei w supercenach

Poświąteczne prezenty z T-Mobile – urządzenia Huawei w supercenach

Już dziś, 27 grudnia startuje karnawałowa oferta i kampania T-Mobile z nowoczesnymi urządzeniami Huawei w supercenach. Dwa supernowoczesne urządzenia: Smartfon Huawei Mate 10 lite i Tablet Huawei MediaPad T3 10 dostępne będą w wyjątkowych cenach. W sam raz na Sylwestra i początek roku.

Huawei Mate 10 lite to najnowsza propozycja chińskiego producenta. Smartfon wyposażony w potężny, 8-rdzeniowy procesor Kirin 659, 64 GB pamięci ROM i 4 GM pamięci RAM, oraz świetną baterię o pojemności 3340 mAh zaspokoi nawet wymagających użytkowników. Miłośnicy multimediów ucieszą się z optyki współtworzonej z Leica (obiektywy 16 i 2 Mpix, oraz nagrywanie wideo w 4K), a efekty swoich prac będą mogli podziwiać na 5,9- calowym ekranie IPS LCD o rozdzielczości Full HD.

W karnawałowej propozycji od T-Mobile Huawei Mate 10 lite będzie dostępny już za 1 zł na start przy miesięcznej opłacie w wysokości 90 zł i umowie na 24 miesiące. Oferta obejmuje nielimitowane połączenia, SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci, oraz Internet bez limitu danych w kraju.

Druga propozycja T-Mobile to nowoczesny tablet Huawei MediaPad T3 10. Wysokiej rozdzielczości ekran, obudowa z lekkiego a przy tym trwałego aluminium oraz bateria o pojemności 4800 mAh i łatwe sterowanie uprawnieniami czyni z niego prawdziwie rodzinne centrum rozrywki. Tablet ten dostępny jest już za 1 zł na start w ofercie z internetem mobilnym obejmującej pakiet 30 GB danych i abonamentem w wysokości 39,99 zł miesięcznie. Umowa zawierana jest na 24 miesiące, a raty za sprzęt rozłożone są na 36 miesięcy.

  • Huawei Mate 10 Lite
  • Huawei MediaPad T3 10

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.