Home / Aktualności / PlayStation Plus sierpień 2014 – darmowe gry od Sony

PlayStation Plus sierpień 2014 – darmowe gry od Sony

PlayStation Plus sierpien 2014
Nie chciałbym ale muszę znów powiedzieć „A nie mówiłem”, że Sony raczy swoich użytkowników znacznie lepiej jeśli chodzi o obdarowywanie ich w gry w PlayStation Plus? Miesiąc sierpień przynosi kilka ciekawych tytułów w tym jedną z najlepszych produkcji ostatnich lat Crysis 3.

Posiadacze konsol PS4 otrzymają w tym miesiącu dwie gry, którymi są Road Not Taken czyli grę w której wcielimy się w nico dziwnego czarodzieja szukającego zagubionych dzieci w mistycznym lesie.

Produkcję tę wyróżnia ciekawa grafika oraz to, że poziomy są dynamicznie generowane dzięki czemu nie mam mowy o powtórzeniach i podążaniu tą samą trasą.Drugą grą na PlayStation 4 jest Fez czyli niecodzienna platformówka ze śmiesznym ludzikiem. Poziomy po których poruszamy się, w tym budynki i inne obiekty obracają się wprowadzając ciekawe doznania do tej pikselowej grafiki.Darmowe gry na PS3 z kolei rozpoczyna Crysis 3 czyli bardzo ciekawy FPS dostępny na niemalże wszystkie możliwe platformy. Przepiękna grafika i wysoka grywalość ostatniego Crysisa zapewnia niezapomnianą rozrywkę na długie godziny. Scenerie,  bronie takie jak łuk myśliwski czy „kombinezony niewidzialności” to z pewnością jedne z cech wyróżniających tę grę spośród wielu innych.

Proteus jest drugą produkcją na którą Sony zdecydowało się powierzyć za darmo w sierpniu na PlayStation 3. Szczerze powiedziawszy ciężko tę grę jednocześnie określić. Grafika niczym z Painta oraz niezrozumiała dla mnie akcja gry, w której po prostu chodzimy po dosłownie „malowniczych” sceneriach sprawia że zapewne większość z Was powie „Przepraszam, ale o co chodzi”.Nasze zestawienie darmowych gier z PlayStation Plus kończą dwie gry na PS Vita. Metrico jest jedną z nich podczas gdy Dragon’s Crown drugą.

W Metrico gracz wcieli się w ludzika niczym z gry Vector i będzie poruszał się po geometrycznych niczym z developerskich snów poziomach. Dragon’s Crown z kolei to bardzo ciekawa naszym zdaniem gra FPS z zarówno wartką akcją co przyjemną dla oka grafiką. Złodziej, mag czy wojownik będące jednymi z kilku postaci występujących w grze mają nieco inne i unikalne umiejętności, tym samym rozgrywka nimi z pewnością dostarczy niezapomnianych emocji.

I to by było na tyle jeśli chodzi o darmowe produkcje od wujka Sony. Oddał on w ręce graczy ciekawe, lecz naszym zdaniem nie do końca trafiające do szerokiej rzeszy graczy gry. Jednak nawet takie zestawienie pozwala na stworzenie ciekawej kolekcji gier przez mijające miesiące.

A jakie gry wy już pobraliście od czasu przystąpienia do PlayStation Plus?