Home / Aktualności / PlayStation 4 20th Aniversary Edition – specjalna, limitowana wersja PS4

PlayStation 4 20th Aniversary Edition – specjalna, limitowana wersja PS4

ps4-20th-aniversary-edition
Sony zaprezentowało właśnie specjalną, limitowaną wersję konsoli PS4 z okazji 20 lecia jej pierwowzoru nazwaną PlayStation 4 20th Aniversary Edition. Projekt zawiera specjalną wersję kolorystyczną oraz inne elementy stylistyczne nawiązujące do pierwszej konsoli Play Station.

Producent postarał się o stylistykę nie tylko konsoli, lecz również i pada DualShock 4, kamery PS Camera i emblemat z numerem konsoli. Jak można zauważyć z poniższego filmu, Sony zdecydowało się wyprodukować jedynie 12300 konsol PlayStation 4 20th Aniversary Edition, która będzie sprzedawana w cenie 499 euro.

Konsola ta jednak nie będzie powszechnie dostępna, jak podaje Sony a szczegóły jak będzie można ją nabyć zostaną podane do wiadomości już w ten weekend podczas specjalnie zorganizowanej imprezy PlayStation Experience.

Jesteśmy pewni, że specjalna edycja PS4 z okazji 20-to lecia PlayStation rozejdzie się w mgnieniu oka. A czy wy również planujecie zdobyć tą wersję PlayStation 4? Jak zwykle czekamy na wasze komentarze.

ps4-20th-aniversary-edition 02
ps4-20th-aniversary-edition 01
ps4-20th-aniversary-edition dualshock 4 kontroler