Home / Aktualności / Pierwsza część relacji z targów Poznań Game Arena 2013
PGA 2013 Wejście główne

Pierwsza część relacji z targów Poznań Game Arena 2013

Tegoroczna edycja PGA (Poznań Game Arena) jest już za nami i zapisze się ona jako jedna z najbardziej udanych dotąd edycji tej imprezy. W porównaniu do jej zeszłorocznego wydania poznańskich targów dla graczy w tym roku nie tylko przestrzeń, na której można było podziwiać sprzęt dla graczy, brać udział w konkursach czy też pokrótce przetestować osobiście wszelakie akcesoria była znacznie większa, ale również liczba blisko 60 wystawców (dokładnie 59) oraz ich różnorodność była dla zwiedzających bardziej atrakcyjna. Pozwoliło to na osiągnięcie chyba mało oczekiwanej przez niektórych frekwencji szacowanej na przeszło 41 tysięcy osób.

Opis poszczególnych wystawców, którzy w tym roku gościli na targach Poznań Game Arena przedstawimy w kolejności, w której wg nas można było w jak najbardziej optymalny sposób odwiedzić, tak by nie pominąć żadnego ważnego miejsca. W pierwszej części niniejszego artykułu opiszemy pierwszą z hal, którą można było zwiedzać wchodząc wejściem od ulicy Śniadeckich.


 

 

 

 

 Tesoro

Pierwszym punktem w hali 7A, przy którym zatrzymaliśmy się na chwilę, było stoisko amerykańskiej firmy Tesoro, która produkuje akcesoria dla graczy takie jak klawiatury, myszki, słuchawki oraz podkładki. Zwiedzający mogli tu nie tylko zapoznać się z ofertą produktową ww. firmy, a także niektóre z urządzeń wypróbować podczas grania.


1. Wstęp do PGA 2013 oraz firma Tesoro

2. Enermax, ProLine

3. AMD, Kingston, LG

4. CM Ctorm, CDP.PL,  Mad Catz

5. Xnote, Asus

6. Creative, Hama

7. Natec Genesis, Razer

8. SteelSeries oraz MSI, Pozostałe firmy goszczące w hali numer 7A

 

Tegoroczna edycja PGA (Poznań Game Arena) jest już za nami i zapisze się ona jako jedna z najbardziej udanych dotąd edycji tej imprezy. W porównaniu do jej zeszłorocznego wydania poznańskich targów dla graczy w tym roku nie tylko przestrzeń, na której można było podziwiać sprzęt dla graczy, brać udział w konkursach czy też pokrótce przetestować osobiście …

Ocena końcowa

Podsumowanie : Impreza Poznań Game Arena 2013 nie zawiodła jej uczestników. Organizacja i mnogość konkursów oraz sprzętu demonstracyjnego szczelnie wypełniały czas zwiedzającym. Mamy nadzieję, że PGA 2014 będzie tym miejscem gdzie nie zabraknie fanów gier i rekordowa frekwencja z tegorocznej edycji święta graczy w Poznaniu (PGA 2013) zostanie pobita.

Twoja ocena: Oceń jako pierwszy !
0