Home / Aktualności / PC-O5, PC-O5S, PC-O6S oraz PC-O7S – najnowsze obudowy z serii O od Lian Li

PC-O5, PC-O5S, PC-O6S oraz PC-O7S – najnowsze obudowy z serii O od Lian Li

Lian LI PC-O5 01

Firma Lian Li ogłosiła wprowadzenie do swojej oferty obudów komputerowych z serii O, do której należą takie modele jak: PC-O5, PC-O5S, PC-O6S oraz PC-O7S.

W skład prezentowanych w niniejszej wiadomości obudów z rodziny O wchodzą dwie konstrukcje klasy Mini-ITX (PC-O5 i PC-O5S), microATX (PC-O6S), a także ATX (PC-O7S).

Cechą wspólną wszystkich, ww. modeli jest ich efektowny design oraz wyjątkowy styl, który sprawi, że będą one świetnie się prezentowały na każdym biurku.

Do budowy obudów z serii O wykorzystano hartowane szkło oraz anodyzowane aluminium. Ponadto modele z sufiksem S w nazwie oferują wsparcie dla systemów chłodzenia cieczą, gdzie w wersji PC-O5S możemy zainstalować chłodnicę o długości do 240 mm, zaś w pozostałych wariantach z „eską” w nazwie możemy umieścić chłodnice o długości wynoszącej nawet 360 mm.

Sugerowane ceny detaliczne (MSRP) dla modeli z linii O kształtują się następująco: 289 dolarów (PC-O5), 319 dolarów (PC-O5S), 379 dolarów (PC-O6S) oraz 419 dolarów (PC-O7S).

Rynkowa dostępność bohaterek niniejszego newsa planowana jest na luty 2015.

Lian LI PC-O5 02 Lian LI PC-O5 03

Źródło: Lian Li

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.