Home / Aktualności / Panasonic Toughbook CF-AX3. Twardy zawodnik

Panasonic Toughbook CF-AX3. Twardy zawodnik

Panasonic Toughbook CF-AX3Toughbook CF-AX3 jest nie byle jakim połączeniem ultrabooka i tabletu. 11.6″ ekran o rozdzielczości Full HD (1080p) posiada wydajne procesory  Intel Core vPro i5-4300U idealnie sprawdzające się w trudnych warunkach. Niech nie zwiedzie was eleganckie i wysokiej jakości wykonanie. Ten produkt Panasonica jest gotowy na wiele.

Bez względu na zadanie jakie potrzebujemy mu zlecić z wygodnego laptopa po przekręceniu ekranu otrzymujemy dobrej wielkości tablet, który jeszcze lepiej wykorzysta 10 punktowy dotyk jaki CF-AX3 oferuje.

Sam ekran ma również dobre kąty widzenia wynoszące 170 stopni, wysoki kontrast oraz jeszcze lepszą niż poprzednie modele jasność.

Ten model Touchbooka oferuje stabilne przekręcanie ekranu o 360 stopni gdy potrzebujemy wykorzystać go jako tablet. Z kolei jako laptop takie kąty też również mogą znaleźć zastosowanie w niektórych sytuacjach.

Klawiatura tam zastosowana jest doskonałym uzupełnieniem trybu tabletu gdy potrzebujemy szybko wprowadzić duże ilości tekstu. Gdy jest zbędna jest w stanie szybko zniknąć oddając do dyspozycji dotykową wolność.


Systemy operacyjne Toughbooka CF-AX3

Panasonic zastosował tu system Windows 8.1 Pro. To na pewno duże ułatwienie odciągające użytkownika od konieczności samodzielnej aktualizacji trwającej dosyć długo. Zastosowanej nowej wersji systemu operacyjnego nie jest tu bez znaczenia. Microsoft uzupełnił w nim bowiem braki funkcji dla instytucji biznesowych. Niemniej jednak pozostawiono również opcję wyposażenia z systemem Windows 7, który jest jednym z bardziej lubianych systemów nie tylko przez użytkowników indywidualnych lecz także firmy.


Porty i połączenia sieciowe

Zoptymalizowany pod niemal każde połączenie z internetem Toughbook CF-AX3 oferuje zarówno  4G/LTE jak i 3G w opcji, Bluetooth 4.0 czy Wi-Fi 802.11 a / b / g / n. Pod względem wyjść wideo także nie jest źle. Znajdziemy tutaj zarówno połączenie VGA jak i HDMI nie zapominając o możliwości podłączenia projektora. Dwoma portami USB 3.0, portem LAN czy czytnikiem kart SDXC także z pewnością nie pogardzimy.

Panasonic Toughbook CF-AX3 wejdzie do sprzedaży w Europie już w październiku a jego cena zaczyna się od £1,379.