Home / Komputery mobilne i tablety / Odświeżona wersja laptopa Dell XPS 13 jest jeszcze bardziej godna polecenia

Odświeżona wersja laptopa Dell XPS 13 jest jeszcze bardziej godna polecenia

dell-xps-13-rose-gold

Jak wiadomo dla wielu użytkowników lubujących się w Dellach, Dell XPS 13 jest jednym z ulubionych laptopów, które się ostatnio pojawiły. Teraz dzięki kuracji odmładzająco -odświeżającej ten mobilny komputer jest jeszcze ciekawszy.

Za ciekawą zmianę z pewnością należy uznać zastosowanie w nim ostatnich procesorów Intel serii Kaby Lake, dzięki, którym uzyskamy wzrost wydajności, dodatkowo podbitej za pomocą układu graficznego Intel HD 620. Teraz oglądanie treści 4K i granie stanie się jeszcze bardziej komfortowe. Niemniej istotny jest 13 calowy ekran QHD, który jeśli cena was odstraszy dostępny jest i w wersji z ekranem 1080p. 

Osoby nie lubiące lagów podczas grania (lub korzystania z czułych na opóźnienia aplikacji) z pewnością docenią obecność układu Killer 1535, tak samo jak szybsze 16GB pamięci LPDDR3-2133. 

Ponadto w odświeżonym laptopie Dell XPS 13 znalazła się bateria o pojemności 56Wh lub 60Wh, która w modelu z ekranem 1080p zapewnia 22 godziny lekkiego używania (aplikacje) oraz 13 godzin surfowania w internecie. Z kolei model QHD będzie w stanie działać do 13 godzin, w tym 8,5 godziny dla aplikacji i 9,5 przy przeglądaniu stron internetowych.

Jakość wykonania stoi na wysokim poziomie, co w połączeniu z dobra specyfikacją powoduje, że ceny zaczynające się od niespełna 800 dolarów i windujące do 1500 dolarów nie powinny nikogo dziwić.

dell-xps-13-refresh

 

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.