Home / Aktualności / Odświeżona wersja Burnout Paradise na PS4 już niebawem

Odświeżona wersja Burnout Paradise na PS4 już niebawem

Burnout Paradise, jedna z lepszych (w swoich czasach) wyścigowa arkadówka doczeka się niebawem odświeżonej wersji na konsolę PlayStation 4. Niemniej jednak na początku warto wspomnieć, że informacja ta nie jest oficjalna, co oznacza, że choć pochodząca z japońskiego i brazylijskiego sklepu EA, nie gwarantuje pojawienia się gry zarówno na światowym jak i lokalnym rynku.

Kolejną rzeczą, którą warto na wstępie wspomnieć jest to, że z pewnych względów EA siedzi cicho jeśli chodzi o wczesne informacje na temat wydawania swoich kolejnych gier. Potwierdza się to w przypadku zremasterowanej wersji (HD Remaster) Burnout Paradise, która z takim tytułem pojawi się na wspomnianym japońskim rynku już 16 marca, aczkolkwiek oznaczenia HD Remaster nie ma jeśli chodzi o rynek brazylijski.

Co więcej, znając praktyki tego wydawcy (Electronic Arts), można podejrzewać iż Burnout Paradise na PS4 nie doczeka się gruntownych zmian, a jedynie te kosmetyczne poza oczywistym dostosowaniem gry do nowszego sprzętu. Oryginalna gra wyszła w 2008 roku, czyli ok. 8 lat temu. Od tego czasu możliwości sprzętu znacznie się posunęły, co najwidoczniej zauważył producent gry.

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.