Home / Aktualności / Spore obniżki cen w Google Play Store – nawet 85 procent

Spore obniżki cen w Google Play Store – nawet 85 procent

letnia-promocja-560x378
Jeśli jesteś na wakacjach i się nudzisz, lub generalnie się nudzisz to na pewno ucieszysz się na obniżki cen w Google Play Store.

Google postanowiło o obniżeniu ponad 50 aplikacji ze swojego sklepu i zapewne każdy znajdzie coś dla siebie co chciał kupić a było to trochę za drogie.

Pierwszym tytułem na który chcielibyśmy zwrócić uwagę jest Sims 3 kosztująca teraz nieco ponad 7 zł. Drugą ciekawą pozycją jest Final Fantasy IV kosztująca obecnie 25 zł (50 procentowa obniżka), natomiast kolejnymi  Gangstar Vegas ( 2zł), Soundhound Pro (10 zł), Terraria (nico ponad 5 zł), Strategy & Tactics: USSR vs USA (50 groszy), Prince of Persia Shadow & Flame (2,5 zł).

Choć tytułów jest jeszcze trochę i raczej niż wypisywanie ich tutaj polecalibyśmy odwiedzenie sklepu z aplikacjami samemu. Przeglądając tą listę zawsze może coś nam ciekawego wpaść w oko.

Jednak musimy przyznać iż obniżka cen w Google Play Store nie pociągnęła za sobą najlepszych tytułów, są one niezłe ale nie to abyśmy sami mieli się na nie od razu rzucać.