Home / Aktualności / NVIDIA zaprasza na targi komputerowe gamescom 2014

NVIDIA zaprasza na targi komputerowe gamescom 2014

Firma NVIDIA przybywa na największe targi gier komputerowych gamescom, które odbędą się w Kolonii w dniach 14 – 17 sierpnia 2014 roku, aby zaprezentować najnowsze i najlepsze gry. Na stoisku firmy NVIDIA (numer B020), znajdującym się w hali 8, odbędzie się europejska premiera tabletu SHIELD.

Odwiedzający będą jednymi z pierwszych osób, którzy będą mieli okazję wypróbować najnowsze gry zaprojektowane pod kątem procesora mobilnego NVIDIA Tegra K1 oraz nadchodzące gry dla komputerów PC, w tym The Crew, nową grę wyścigową dla wielu graczy od Ubisoft.

Tablet SHIELD oraz bezprzewodowy kontroler SHIELD otrzymały nominację do nagrody „Najlepszy sprzęt i urządzenie peryferyjne targów gamescom 2014”.

Na stoisku firmy z Santa Clara pojawi się też nowa generacja strzelanin dla wielu graczy w postaci gry Evolve studia 2K Games, prezentowanej na 20 wysokiej klasy komputerach wyposażonych w karty graficzne GEFORCE GTX.

Najnowsze monitory NVIDIA G-SYNC pozwolą graczom na płynną rozgrywkę bez zacięć i opóźnień, czyniąc z nich perfekcyjnych myśliwych.

Na stoisku firmy NVIDIA będą obecne między innymi firmy Ubisoft, 2K Games, Koch Media, Gaijin, Alienware, Wargaming oraz CD Project RED, aby zaprezentować swoje najnowsze gry i ekskluzywną zawartość.

Zabawa „Pokonaj profesjonalistę” umożliwi sprawdzenia swoich umiejętności przed publicznością i wygranie świetnych nagród w postaci kart GeForce. Zachęcamy do obejrzenia transmisji na żywo pod adresem http://www.twitch.tv/taketv.

W sobotę, 16 sierpnia, o godzinie 15:00, NVIDIA będzie miała zaszczyt być gospodarzem finałów Turnieju Hearthstone. Z ponad 500 najlepszych europejskich graczy w Hearthstone zostało jedynie dwóch, którzy będą walczyć o tytuł najlepszego gracza Europy!

Osoby, które nie mogą odwiedzić targów Gamescom osobiście, będą mogły obejrzeć transmisję na żywo z finałów pod adresem: http://www.twitch.tv/taketv.

Tablet NVIDIA SHIELD - big photo
Źródło: Informacja prasowa

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.