Home / Aktualności / Nowy Robocop pojawi się już w 2014 roku
Robocop 2014

Nowy Robocop pojawi się już w 2014 roku

7 Luty 2014 to planowana data premiery najnowszej odsłony o super policjancie Alexie Murphym. Policjant z Detroit po raz kolejny zginie z rąk okrutnych przestępców i zostanie wskrzeszony przez korporację chcącą zaprowadzić porządek w swojej metropolii. Tym razem jednak Alex ulega bardzo poważnym obrażeniom w nieszczęśliwym wypadku spowodowanym wybuchem bomby podłożonej w samochodzie.

Sparaliżowany od pasa w dół, z amputowaną jedną nogą i dużymi oparzeniami staje się idealnym kandydatem do wizji cyborga-policjanta czyli po prostu Robocopa. Wymierzając sprawiedliwość przeżywa on przebłyski świadomości ze wspomnień o swojej rodzinie, żonie i dzieciach. Gdy Robocop przemierza ulice Detroit na motocyklu nie sposób porównać go z Batmanem. Ten czy inny bohater, co za różnica. Słowem wszystko to co już widzieliśmy tyle, że z technologicznymi zmianami w postaci efektów specjalnych. Hollywood chce pokazać na co je stać i trochę przy tym zarobić na starym filmie.

Galeria:Zwiastun:

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.