Home / Aktualności / Nowości ZOTAC na targach CeBIT 2015 w Hanowerze

Nowości ZOTAC na targach CeBIT 2015 w Hanowerze

ZOTAC International Inc. producent kart graficznych oraz mini-PC, w dniu dzisiejszym pokazał swoje najnowsze produkty na targach CeBIT 2015 w Hanowerze, które odbywają się w dniach od 16 do 20 marca. ZOTAC dzięki nowej linii miniPC ZBOX oraz rozszerzonym wersjom kart graficznych Maxwell, które zadebiutują na hanowerskich targach zaspokoi potrzeby zwykłych jak i biznesowych użytkowników.

ZOTAC jest jeszcze bardziej innowacyjny technologicznie, a nasza obecność w Hanowerze pokazuje nasze wysiłki, aby uczynić technologię bardziej przyjazną
dla środowiska i dostępną dla wszystkich. Ciężko pracowaliśmy, aby uzyskać funkcjonalność i wydajność, którą oczekują od nas użytkownicy. – ujawnia Tony Wong, CEO ZOTAC International –

Wśród prezentowanych na stoisku A30 w hali numer 15 jest m.in. następca bardzo popularnych miniPC będzie na prezentowany wyjątkowo wszechstronny model EN860. Ten mały miniPC z dyskretną grafiką i topową specyfikacją zapewnia płynną obsługę gier, tworzenia projektów graficznych oraz intensywnych obliczeń.

Na drugim końcu spektrum jest cichy, bezwentylatorowy ZBOX CI321 nano. Działający w kompletnej ciszy model CI321 zapewnia pracę i rozrywkę bez zwracania uwagi na hałas. Odświeżona została także seria M, w skład której wchodzi model MI530 z natywną rozdzielczością 4K oraz MI541 i MA710 nano dla tych, którzy preferują moc w małej obudowie. Seria M posiada odpowiednią specyfikację dla użytkowników preferujących obsługę wielu wyświetlaczy jak i poszukujących wydajnego urządzenia biurowego.

Zaprezentowane zostaną także ulepszone wersje kart graficznych z serii GTX 900. Do zalet energooszczędnej architektury Maxwell dołączyliśmy także lepszej jakości chłodzenia kart. Nasz minimalistyczny projekt nadał karcie prostego, ale funkcjonalnego designu, bez obniżania jego ogólnej wydajności i funkcjonalności. Swoją premierę będzie miała także wersja GTX 960 z pojedynczym wentylatorem, która przeznaczona będzie dla użytkowników preferujących małe rozmiary podzespołów komputerowych.

ZOTAC logo

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.