Home / Aktualności / Nowa płyta mini-ITX GIGABYTE GA-J1900N-D3V

Nowa płyta mini-ITX GIGABYTE GA-J1900N-D3V

GIGABYTE GA-J1900N-D3V

GIGABYTE GA-J1900N-D3V to płyta główna, której najważniejsze zalety  to niewielki rozmiar, bezgłośna praca oraz niewielki pobór energii elektrycznej. Te cechy sprawiają, że stanowi ona idealną podstawę do budowy niezawodnego komputera do biura lub centrum domowej rozrywki multimedialnej.

GIGABYTE GA-J1900N-D3V – czyli minimalistyczny wygląd z wystarczającymi dodatkami

Zaprezentowana tu płyta Gigabyte posiada zintegrowany, wydajny procesor Intel Celeron J1900 (2.0 GHz). Na płycie znajdują się 2 gniazda modułów SO – DIMM pamięci RAM typu DDR3, 2 złącza COM, jak również dwie karty sieciowych. Do ważnych udogodnień zaliczyć możemy ulokowane na tylnym panelu 4 porty USB 3.0, oraz wyjścia: DVI-D i D-Sub.

GIGABYTE GA-J1900N-D3V 01

Płyta główna w rozmiarze Mini – ITX sprawdzi się również wszędzie tam, gdzie potrzebny jest niewielki, ale wydajny zestaw PC.

Będzie dogodnym rozwiązaniem w biurach i firmach, w których na jednej przestrzeni znajduje się kilka stale pracujących komputerów. Płyta chłodzona jest pasywnie, co daje gwarancję cichej pracy i przyczynia się do zwiększenia komfortu użytkowania sprzętu.


Najwyższa jakość wykonania, wykorzystanych komponentów oraz szereg posiadanych funkcjonalności sprawiają, że z płyty głównej GIGABYTE GA-J1900N-D3V zadowoleni będą wszyscy ci użytkownicy, którzy potrzebują niezawodnego produktu w przystępnej cenie wynoszącej obecnie około 300 zł.