Home / Aktualności / Noaxia Project-S Silver – aluminium, szkło i oświetlenie RGB w jednym!

Noaxia Project-S Silver – aluminium, szkło i oświetlenie RGB w jednym!

Firma Noaxia zaprezentowała swoją najnowszą obudowę PC, którą cechuje nie tylko najwyższa jakość wykonania czy świetne materiały użyte do jej budowy, ale to, że jest to stylowa obudowa typu Desktop.

Do budowy modelu Project-S Silver wykorzystano m.in. hartowane szkło, aluminium, a także podświetlenie RGB LED na przednim panelu obudowy.

Ponadto obudowę Noaxia Project-S Silver cechują porty USB 3.0, wysuwana szuflada ułatwiająca dostęp do wnętrza komputera, możliwość instalacji 2,5- oraz 3,5-calowych dysków HDD/SSD, a także kilku chłodnic do zestawów chłodzenia cieczą o długości od 120 mm (lewy bok), poprzez 240/280 mm (frontowa część urządzenia) do aż 360-mm długości w jej tylnej części.

Oczywiście nie zapomniano o filtrach przeciwkurzowych, które dbają, by wnętrze obudowy pozostawało jak najdłużej w czystości.

Niestety nie ma nic za darmo i co dobre, a przy okazji efektowne, musi kosztować. W tym konkretnym przypadku mowa jest o kwocie aż 249,99 euro, bo taka jest właśnie sugerowana cena detaliczna wraz z podatkiem VAT na rynku europejskim.

noaxia-project-s-silver-01

noaxia-project-s-silver-02

noaxia-project-s-silver-03

noaxia-project-s-silver-04

Źródło: TechPowerUp

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.