Home / Aktualności / Mysz Mobile Mouse 3500 od Microsoftu inspirowana grą HALO

Mysz Mobile Mouse 3500 od Microsoftu inspirowana grą HALO

Firma Microsoft ogłosiła rozpoczęcie sprzedaży w systemie pre-order (przedsprzedaż) swojej najnowszej, bezprzewodowej myszy komputerowej inspirowanej legendarną grą HALO.

Mysz o nazwie Wireless Mobile Mouse 3500 Halo Limited Edition: The Master Chief to nowa, bezprzewodowa mysz Microsoftu, która posiada sensor o czułości 1000 dpi. Do komunikacji mysz ta wykorzystuje częstotliwość 2,4 GHz, a do podłączenia z np. komputerem wymagane jest podłączenie dołączanego do myszki czujnika USB nano.

Mysz Microsoft Wireless Mobile Mouse 3500 Halo Limited Edition: The Master Chief oferuje ponadto wsparcie dla technologii BlueTrack, która wg deklaracji producenta pozwala jej na pracę na jeszcze większej liczbie powierzchni, niż ma to miejsce w optycznych i laserowych myszkach konkurencji.

Firma Microsoft obiecuje, że jej myszka może na jednym komplecie baterii lub akumulatorów pracować nawet do 8 miesięcy. Z kolei okres gwarancji producenta na ww. mysz trwa aż 36 miesięcy.

Model Wireless Mobile Mouse 3500 Halo Limited Edition: The Master Chief jest już dostępny w przedsprzedaży w cenie 29,99 dolarów, a jej rynkowe dostawy mają się rozpocząć już w październiku.

Microsoft Wireless Mobile Mouse 3500 Halo Limited Edition The Master Chief 01 Microsoft Wireless Mobile Mouse 3500 Halo Limited Edition The Master Chief 02

Źródło: TechPowerUp

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.