Home / Peryferia / Myszki / Mouse Glidez czyli ślizgacze Mionix – daj swojej myszy drugie życie

Mouse Glidez czyli ślizgacze Mionix – daj swojej myszy drugie życie

Mionix Mouse GlidezŚlizgacze Mionix (Mouse Glidez) to niewielki pod względem wydatku dodatek, który może podarować myszkom serii Naos i Avior drugie życie, poprzez zwiększenie komfortu użytkowania i wydajności w grach.

Każdy gracz doskonale wie, że za połowę sukcesu w rozgrywce odpowiada dobrej jakości mysz. Niestety, nawet najlepszy gryzoń po pewnym czasie eksploatacji ulega zniszczeniu. Na szczęście na wiele bolączek można zaradzić, a jednym z rozwiązań jest wymiana ślizgaczy.

Co ciekawe, relatywnie niewielu producentów, dorzuca dodatkowe ślizgacze do swoich myszek, a jeszcze mniej z nich ma je w swojej ofercie. Jedną z firm, która umożliwia zakup dodatkowych naklejek, jest Mionix.

Mouse Glidez to seria teflonowych ślizgaczy wyprodukowanych specjalnie z myślą o graczach oczekujących maksymalnej redukcji tarcia. W ofercie producenta znajdziemy nie tylko naklejki przycięte specjalnie pod jego modele myszy Naos i Avior, ale również zestaw, który można dostosować do dowolnego urządzenia.

Ślizgacze mają grubość około 0,25 mm, a do ich aplikacji wystarczy jedynie oczyścić spód myszy i delikatnie nakleić je w odpowiednie miejsce. Taki dodatek jest szczególnie istotny w przypadku używania aluminiowych podkładek pod myszy, który co prawda powoduje lepszą powierzchnię pracy i komfort użytkowania, ale również zużywanie się śliagaczy.

Ślizgacze Mouse Glidez dla myszy Mionix dostępne są w sprzedaży w cenie od 32 zł.

Mionix Mouse Glidez  02Mionix Mouse Glidez 01

Cechy produktu:

  • Wymiary: 100 x 20 mm
  • Grubość: 0,25 mm
  • Materiał: Czarny PTFE