Home / Peryferia / Głośniki / Manta Pill FM Bluetooth Speaker SPK202FM – konkurencja dla Beats Pill?

Manta Pill FM Bluetooth Speaker SPK202FM – konkurencja dla Beats Pill?

Manta pill 01Manta wprowadziła dziś najnowszy stylowy głośnik Manta Pill FM Bluetooth Speaker SPK202FM, który stanowi połączenie oryginalnego designu z funkcjonalnością i zadowoli każdego, kto lubi słuchać muzyki absolutnie wszędzie.

Manta Pill FM Bluetooth Speaker to wyjątkowe rozwiązanie dla osób, którzy nie potrafią się rozstać, choćby na chwilę, z ulubioną muzyką.

Swoim wyglądem Manta Pill FM przypomina kapsułkę, która zamiast lekarstwem, wypełniona jest muzyką. Choć produkt Manty przypomina ten sygnowany przez Dr. Dre czyli Beats Pill, to jego cena jest znacznie niższa.

Głośnik nie tylko można łatwo podłączyć do smartfona czy tabletu poprzez wbudowany Bluetooth, ale i odtwarzać na nim utwory w formacie MP3 dzięki wbudowanemu gniazdu kart microSD. Dzięki tym funkcjom głośnik stanie się nieodłącznym kompanem spontanicznych wycieczek, które z łatwością będzie można umilić dźwiękami muzyki.

Bez wątpienia SPK202FM stanie się również kluczowym elementem ulubionego przez wszystkich Polaków grillowania na świeżym powietrzu! Pill FM z łatwością zastąpi także radio samochodowe – dzięki wbudowanemu radiu FM, a także dzięki funkcji zestawu głośnomówiącego.

Urządzenie zostało stworzone z myślą o swobodzie i stylu. Szybki czas ładowania baterii oraz mała waga pozwolą zabrać głośnik praktycznie wszędzie. Głośnik dostępny jest w trzech wersjach kolorystycznych: czerwonej, białej i czarnej. Każda z nich pozwoli w wyjątkowy sposób podkreślić osobowość ich właściciela.

Głośnik Pill FM Bluetooth Speaker to idealne urządzenie dla osób lubiących muzykę i oryginalny wygląd technologii, wszystko przy zachowaniu rozsądnej ceny produktu, wynoszącej 89 zł.

Manta Pill SPK202FM

Specyfikacja techniczna głośnika Pill FM Bluetooth Speaker SPK202FM:

Wbudowane głośniki: 2
Moc głośników: 2x 3W
Zasilanie: 5V, MicroUSB
Waga: 302g
Bluetooth: 2.1 + EDR
Gniazdo kart pamięci: MicroSD
Gniazdo USB: Tak
Radio FM: Tak
Dodatkowe funkcje: Odtwarzanie MP3, funkcja zestawu głośnomówiącego
Wejście AUX: Tak
Wymiary: 190x50x50 mm
Wbudowany mikrofon: Tak
Czas ładowania: 3-4 godziny