Home / Peryferia / Myszki / Logitech MX Master – piękna i funkcjonalna myszka

Logitech MX Master – piękna i funkcjonalna myszka

Logitech MX Master Wireless Mouse 03

Logitech MX Master to najnowsza mysz bezprzewodowa znanego producenta akcesoriów komputerowych, która zachwyca wyglądem i funkcjonalnością.

Wykorzystująca nowy wygląd, szybsze i bardziej precyzyjne działanie czy komfort użytkowania, nowa mysz Logitecha jest w stanie poradzić sobie na każdej powierzchni.

Logitech MX Master Wireless Mouse 02

Logitech MX Master Wireless Mouse jest zdecydowanie myszką, której wygląd jest przemyślany zarówno pod względem estetyki jak i ergonomii, oraz oferuje ona możliwość dostosowania do swoich upodobań z wielu oferowanych przez nią funkcji. Producent postawił tu na dużą możliwość kontroli,jej szybkość działania oraz co najważniejsze dokładność.

Wyrzeźbiona dla jeszcze lepszego komfortu, mysz Logitech MX Master, oferuje idealnie wsparcie naszej dłoni, dzięki czemu nawet wielogodzinne obcowanie z tą pięknością nie spowoduje jej zmęczenia. Także na uwagę zasługuje wykonanie i rozmieszczenie przycisków czy rolek.

Dostosowujące się do prędkości kółko, umożliwia bezproblemowe przełączanie się pomiędzy klikaniem a przewijaniem, a te umieszczone pod kciukiem, oferuja łatwość przewijania w poziomie oraz przełączanie pomiędzy stronami.

Myszka działa zarówno z urządzeniami Mac jak i tych z Windows, a dzięki obornikowi Logitech Unifying Receiver czy technologii Bluetooth, można podłączyć łącznie do trzech urządzeń. Przycisk Logitech Easy-SwitchTM z kolei jest odpowiedzialny za przełączanie między nimi, oraz co interesujące dedykowany przycisk replikuje gesty na komputerach Mac.

Dla fanów dostosowywania (customisation), dedykowane jest oprogramowanie Logitech Options, które pozwala na dostosowanie każdego przycisku i funkcji z nim związanego.

Zastosowany tu laser Logitech Darkfield, o którym nie sposób nie wspomnieć, jest sercem tej myszki, a jego głównym zadaniem jest śledzenie jej na każdej powierzchni ( w tym i na szkle), zachowując przy tym taką samą czyli najwyższą precyzję.

Z zapewnień producenta dowiadujemy się, że Logitech MX Master ma działać do 40 dni na jednym ładowaniu baterii, a jej stan sygnalizowany jest za pomocą odpowiedniego wskaźnika. Co więcej, z myszki można korzystać podczas jej ładowania, co w niektórych przypadkach jest kluczową funkcją.

Mysz będzie dostępna jeszcze w tym miesiącu w cenie ok. 100 dolarów.

Logitech MX Master Wireless Mouse specs

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.