Home / Peryferia / Klawiatury / Logitech G610 Orion – mechaniczne klawiatury dla graczy w dwóch smakach

Logitech G610 Orion – mechaniczne klawiatury dla graczy w dwóch smakach

Logitech G610 Orion

Logitech G610 Orion czyli najnowsza klawiatura mechaniczna dla wymagających graczy została dziś zapowiedziana przez znanego producenta peryferiów komputerowych. Wyposażona w mechaniczne przełączniki Cherry MX, konfigurowalne podświetlenie klawiszy LED oraz dedykowane przyciski do kontroli multimediów sprawiają, że jest ona dobrze wyposażona na wojnę.

Ta pełnowymiarowa klawiatura mechaniczna oferuje ponadto ciekawy wygląd i wysokiej jakości materiały, co pozwala podejrzewać, iż wytrzyma nieco pod rękami graczy.

Podczas gdy Logitech G610 Orion Brown używa przełączników Cherry MX Brown , a Logitech G610 Orion Red Cherry MX Red, to w pierwszym przypadku kupując tą pierwszą klawiaturę otrzymamy nieco podwyższone klawisze z wyczuwalnym feedbackiem, zaś w drugim klawisze, które zapewnią bardziej liniową reakcję na wciskanie oraz lepsze zastosowanie w powtarzalnych uderzeniach. W obu przypadkach możemy liczyć na żywotność 50 milionów wciśnięć klawiszy, co jest obecnym standardem.

Logitech Gaming Software (LGS) czyli oprogramowanie odpowiedzialne za podświetlenie i efekty z nim związane zapewniają wizualną ucztę dopasowaną do naszego stylu, systemu lub otoczenia, a ponadto są zsynchronizowane z innymi urządzeniami wykorzystującymi tą technologię od tego producenta.

Wspomniane funkcje multimedialne obu wersji klawiatur realizowane są za pomocą przycisków play, pause oraz mute i pozwalają na kontrolę odtwarzanej muzyki lub filmu bez wychodzenia z gry, co jest oczywiście wielkim plusem. Do zalet można z pewnością zaliczyć także konfigurowalne oświetlenie dla każdego z klawiszy z osobna, jak również ustawienia makr pod klawisze F1-F12.

Klawiatury Logitech G610 Orion Brown oraz Logitech G610 Orion Red powinny się pojawić w sklepach jeszcze w marcu w sugerowanej cenie 119 dolarów.

Logitech G610 Orion 01