Home / Komputery Stacjonarne / Płyty główne / Lista płyt głównych MSI gotowych na APU Richland

Lista płyt głównych MSI gotowych na APU Richland

MSI FM2-A85XA-G65

MSI przedstawiło listę płyt głównych, które są lub w najbliższym czasie będą w pełni gotowe na obsługę jednostek APU 3-generacji ”Richland”. Na jedenaście dostępnych płyt głównych z gniazdem FM2, aż 9 już teraz oferuje pełne wsparcie dla APU ”Richland”, które to układy miały niedawno swoją rynkową premierę. O odpowiednie wsparcie zadbają bowiem nowe wersje sterowników oraz BIOS-ów.

MSI dzięki ścisłej współpracy z AMD jako pierwszy z producent płyt głównych jeszcze przed premierą jednostek z rodziny ”Richland” przeprowadziła stosowne testy zgodności z nową generacją układów APU firmy AMD. Zaprezentowana przez MSI lista obejmuje konstrukcje wyposażone w chipsety A55, A75 oraz A85X.

Najnowsze wersje BIOS oferują wsparcie oczywiście nie tylko dla najnowszych generacji jednostek APU (Richland), ale również dla układów poprzedniej generacji (Trinity). Tym samym nie należy przejmować się informacją zamieszczoną na stronie MSI, że po aktualizacji BIOS-u do wersji 2.xx nie będziemy mogli wrócić do poprzedniej wersji 1.xx.

MSI FM2 Richland lista wspieranych plyt glownych