Home / Aktualności / Liczne oferty promocyjne u Hyundaia

Liczne oferty promocyjne u Hyundaia

Koreańska firma Hyundai również wpisuje się w trend październikowych akcji promocyjnych, które pojawiają się w tym miesiącu jak przysłowiowe króliki z kapelusza. Koreańczycy dla swoich klientów przygotowali liczne oferty rabatowe, wśród których są upusty gotówkowe, pakiety dodatkowego wyposażenia czy też atrakcyjne oferty finansowania zakupu samochodu.

Szczególnie atrakcyjna wydaje się być oferta na kompaktowy model i30 z instalacją LPG, który w wersji Base z silnikiem 1.4 100 KM, lakierem w kolorze białym lub czerwonym po rabacie kosztuje 51700 zł.

Dodatkowo możemy dokupić za 500 zł pakiet urodzinowy o nazwie Styl, w którego skład wchodzą felgi aluminiowe oraz tylne czujniki parkowania. Możemy też zdecydować się na pakiet mistrzowski, dzięki któremu nasz samochód zostanie doposażony o felgi aluminiowe, kierownicę i dźwignię zmiany biegów pokryte skórą, czujniki parkowania, a także dywaniki welurowe. Jego koszt to z kolei 2799 zł.

Ponadto w standardzie otrzymujemy również 5 lat gwarancji bez limitu kilometrów, 5 lat bezpłatnego assistance oraz 5 lat bezpłatnej kontroli stanu technicznego naszego samochodu.

Szczegółowe opisy aktualnych promocji odnajdziemy na stronie internetowej Hyundai pod adresem www.hyundai.pl/Promocje/Promocje_na_modele/?no_cache=1

Źródło: Hyundai

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.