Home / Komputery mobilne i tablety / Lark Ultimate 10i WIN – tani tablet dostępny w sieci Tesco

Lark Ultimate 10i WIN – tani tablet dostępny w sieci Tesco

Lark Ultimate 10I frontLark Ultimate 10i WIN, to nowy 10 calowy tablet, wprowadzony na rynek przez firmę Lark, który cechuje się także możliwością dopięcia klawiatury, ułatwiając tym samym pisanie czy granie w gry.

Konstrukcja urządzenia zapewnia dużą wszechstronność użytkowania gwarantując maksymalną mobilność tabletu oraz komfort pracy laptopa. Lekka i kompaktowa klawiatura będąca w zestawie została wyposażona w touchpad.

Lark Ultimate 10i WINTablet Lark Ultimate 10i WIN napędzany jest czterordzeniowym procesorem Intel Atom o częstotliwości taktowania 1,33 GHz, który w połączeniu z 2GB pamięci RAM zapewnia optymalną szybkość działania i nawet praca pod obciążeniem wielu aplikacji jednocześnie nie stanowi dla niego trudności.

Lark Ultimate 10i WIN backZa niezwykłe wrażenia wizualne odpowiada wysoko kontrastowy 10 calowy ekran wykonany w technologii IPS o rozdzielczości 1280x 800 pikseli. Zapewnia on ostry obraz z doskonałym odwzorowaniem barw i szerokie kąty widzenia. Ta ostatnia cecha spodoba się entuzjastom gier i filmów oglądanych w kilka osób.

Najnowszy Ultimate to także doskonałe urządzenie multimedialne, wbudowane kamery o rozdzielczości 2Mpx każda umożliwiają prowadzenie wideorozmów oraz kręcenie filmów i wykonywanie zdjęć. Wbudowana 32GB pamięć flash zapewnia wystarczającą przestrzeń do przechowywania danych, gdyby jednak było to za mało dzięki zewnętrznemu czytnikowi kart SD można dołożyć 32GB pamięci zewnętrznej oraz o koleje 10 GB dzięki usłudze OneDrive.

Pełnowymiarowy port USB pozwala na podłączenie niezliczonej liczby rozmaitych akcesoriów, takich jak np. zewnętrzne twarde dyski, modemy 3G/LTE, tunery telewizyjne itp. Moduł Bluetooth z kolei daje możliwość bezpłatnego transferu plików audio i wideo między urządzeniami, podłączenia słuchawek, myszek, klawiatur, zaś o szybką transmisję danych dba Wi-Fi 802.11b/g/n.

Lark Ultimate 10i WIN posiada szybki i intuicyjny system Windows 8.1 idealny do zastosowań zarówno domowych jak i biurowych, a wbudowany akumulator litowo-polimerowy o pojemności 6000mAh w połączeniu z oszczędnym procesorem Intel zapewnia do 9 godzin pracy bez konieczności ładowania.

Tablet dostępny będzie w sieci sklepów Tesco w cenie 699 zł.

Specyfikacja Lark Ultimate 10i WIN:

  •  Rozdzielczość 1280 x 800 pikseli
  • Ekran: 10 cali, IPS
  • Pamięć:  RAM 2GB
  • Kamerki (przód / tył) 2Mpx, tył 2Mpx
  • Łączność sieciowa: Wi-Fi 802.11b/g/n
  • Wyjście wideo: Złącze HDMI
  • Inne złącza: USB, SD
  • Bateria: Akumulator litowo-polimerowy 6000mAh
  • Windows 8.1