Home / Aktualności / Kumba niesamowita bajka nie tylko dla dzieci

Kumba niesamowita bajka nie tylko dla dzieci

Kumba lasy na pasy
Kumba to tytułowy bohater, który jest.. zebrą lecz nie typową zebrą tylko pasiastą do połowy. Życie malucha nie mogło być bardziej skomplikowane. Aby Kumba mógł zapomnieć o swoich zmartwieniach i pomóc swojemu losowi wyrusza on w poszukiwaniu magicznego źródła gdzie według legendy jego przodkowie zyskali pierwsze paski.


Podczas tej bardzo ważnej misji w przygodach małej zeberki towarzyszą nowi przyjaciele, których zdobywa po drodze. Tak jak Kumba są oni w pewien sposób specjalni, wśród nich warto wspomnieć nadopiekuńczą antylopę gnu oraz postrzelonego strusia. Przemierzając połacie Afryki będą musieli się oni zmierzyć na polującego na naszą zebrę lamparta Fango wierzącego w zdobycie niezwykłej ponad zwierzęcej mocy po upolowaniu Kumby (głos podkładał Liam Neeson).

Wśród innych bardziej znanych aktorów znaleźli się Loretta Devine (znana m.in. z serialu Chirurdzy aka. Grey’s Anatomy), Laurence Fishburne (m.in. seria Matrix), Steve Buscemi (Armageddon, Desperado) czy Jake T. Austin (głosy do filmów animowanych Rio, Po rozum do mrówek, Powrót czarodziejów) a także pokaźne grono mniej znanych i debiutujących aktorów takich jak Mason Charles czy Andre Robinson.

Film ten ma pojawić się w polskich kinach już 11 października. Naszym zdaniem nie tylko najmłodsi powinni się na niego udać, gdyż poniższy zwiastun jak i opinie osób, które już miały okazję zobaczyć Kumbę mówią, że także dorośli wyjdą z kin zadowoleni. Tak więc zapowiada się na prawdę dobre, rodzinne kino. Zapraszamy.