Home / Konsole / Kluczowa aktualizacja 3.50 dla PS4 już niebawem

Kluczowa aktualizacja 3.50 dla PS4 już niebawem

PlayStation 4 aktualizacja 2.0

Kluczowa aktualizacja 3.50 dla PS4, która według najświeższych informacji zawęzić ma przepaść pomiędzy konsolą sony a Xbox One, na korzyść tej pierwszej ma być już niebawem dostępna.

Występująca pod nazwą kodową Musashi, aktualizacja 3.50 dla PlayStation 4 ma zaadresować funkcje społecznościowe, które są zdecydowanie lepsze na konsoli Microsoftu.

Wśród innych funkcji ma pojawić się możliwość wyłączenia widoczności, dzięki czemu nasi znajomi nawet gdy będziemy w sieci, nie będą nas widzieć, no i przeszkadzać. Da się także włączyć powiadomienia od znajomych aby wiedzieć kiedy pojawią się w sieci, podejrzeć w co grają, jak również zaplanować wspólną sesję w przyszłości. To z kolei spowoduje automatyczne dodanie do grupy w momencie zaplanowanej sesji.

Jednak wisienką na torcie jest możliwość grania w gry z PS4 na komputerach PC i Mac, coś co posiadacze Xbox One mogli wykorzystywać od dłuższego czasu dzięki strumieniowaniu gier ze swojej konsoli do komputerów z Windows 10. Sony chce jak widać nie tylko zaoferować to samo, lecz pójść o krok dalej.

Ważne jest także to, że będziemy mogli podpiąć kontroler naszej PlayStation 4, dzięki czemu grywalność nadal będzie ta sama, a my nie będziemy się także kupować nowego pada.

Jeżeli dodatkowo korzystacie z serwisu Dailymotion w celu oglądania i streamowania filmów, nadchodząca aktualizacja 3.50 dla PS4 wam to również umożliwi.

Tak więc jak widzicie, sporo zmian nadciąga do waszej konsoli, w dodatku bardzo znaczących. Śledźcie nas uważnie w celu najświeższych informacji na temat tej aktualizacji oraz tego kiedy trafi ona na wasze konsole.

aktualizacja 3-5 dla PS4