Home / Aktualności / Klawiatura Mad Catz S.T.R.I.K.E.TE Tournament Edition – rozgrywkę czas zacząć

Klawiatura Mad Catz S.T.R.I.K.E.TE Tournament Edition – rozgrywkę czas zacząć

Równie ważnym produktem co wspomniana w jednym z naszych wcześniejszych newsów mysz MMO TE jest klawiatura S.T.R.I.K.E.TE Tournament Edition. Klawiatura ta stanowi rozszerzenie dostępnej serii klawiatur S.T.R.I.K.E.

Już na pierwszy rzut oka nie sposób nie zauważyć solidnej konstrukcji, która tym razem jest wykonana z aluminium i posiada 109 wysokiej jakości mechanicznych klawiszy z tzw. ‚brown profile’ charakteryzującym się zwiększoną niezawodnością na poziomie 50 milionów uderzeń klawiszy.

Jak podaje producent klawiatura Mad Catz S.T.R.I.K.E.TE wyposażona została w klawisze z ultraszybką reakcją czy funkcją anty-ghostingu.

Ciekawymi funkcjami najnowszej klawiatury Mad Catz bez wątpienia są wielostrefowe podświetlenie grup klawiszy, dedykowane klawisze makr czy zaawansowane oprogramowanie będące w stanie rejestrować wielokrotne uderzenie klawiszy w przeciągu 1/1000 sekundy.

Klawiatury S.T.R.I.K.E.TE dostępne będą w kolorach czarnym matowym, czarnym z połyskiem, białym z połyskiem czy czerwonym z połyskiem. Niestety jak poprzednio nie jest nam znana cena ani dokładna data dostępności tej klawiatury w polskich sklepach.

 Mad Catz S.T.R.I.K.E.TE Tournament Edition
 Mad Catz S.T.R.I.K.E.TE Tournament Edition 02