Home / Peryferia / Klawiatury / Klawiatura Genius KB-G265 – czyli gracz na budżecie

Klawiatura Genius KB-G265 – czyli gracz na budżecie

Genius KB-G265

Nasycony  produktami znanych marek rynek takich jak Logitech, Cooler Master, Corsair czy Razer jeśli chodzi operyferia w tym klawiatury, wydaje się że nie jest w stanie przyjąć nowych graczy takich jak np. Genius.Jednak i mało znanym graczom w tym segmencie udaje się przebić, co też miało miejsce w przypadku klawiatury  Genius KB-G265. 

W cenie w jakiej ta klawiatura dla graczy jest dostępna czyli ok. 90zł, ciężko oczekiwać najwyższej klasy materiałów, lecz te użyte do produkcji klawiatury są w pełni zadowalające. Plastik wydaje się całkiem porządny, jest on  gładki w dotyku  a sama klawiatura pod wpływem nacisku nie trzeszczy ani nie skrzypi co już jest na wstępie miłym zaskoczeniem.

Niektóre zaawansowane funkcje, które znalazły się u nieco droższych kolegów, zostały zrekompensowane przez producenta w postaci dobrej ceny i wysokiej jakości wykonania.

W zestawie z klawiaturą znajdziemy samą klawiaturę Genius KB-G265, uproszczoną instrukcję obsługi oraz zamienne klawisze WASD oraz strzałek w kolorze szarym, pomocne w przypadku zużycia się oryginalnych. Klawiatura łączy się z komputerem poprzez kabel USB, a technologia Plug&Play sprawia, że nie potrzebne są żadne sterowniki aby po podłączeniu móc z niej skorzystać. Dotyczy to systemów Windows 7, Windows 8,  Windows Vista czy Windows XP.

Minimalistyczne funkcje multimedialne i brak możliwości rejestrowania makr to z pewnością ważne dla wielu graczy dodatki, lecz tu ich raczej nie doświadczymy. Trudno się oszukiwać, za takie pieniądze trudno zawrzeć wszystkie funkcje niezbędne do życia dla każdego gracza.

 

Specyfikacja

 

 • rodzaj przycisków: membranowe
 • wymiary: 473 x 210 x 21 mm, waga: ok. 1 Kg
 • połączenie – USB
 • anti-ghosting– działa na 20 wybranych klawiszy
 • podświetlanie – tak (niebieskie)
 • dodatkowe przyciski funkcyjne
 • hub/audio – jest (2 usb)
 • podpórka pod nadgarstek – jest, jako fragment obudowy
 • wymienne klawisze (WASD oraz strzałki lewo / prawo, góra / dół)
 • kabel – gumowy, ok. 1.8m
 • cena – 95 – 99 zł


1. Wprowadzenie

2. Wygląd i jakość wykonania
3. Funkcjonalność
4. Komfort użytkowania i gry
5. Podsumowanie

Nasycony  produktami znanych marek rynek takich jak Logitech, Cooler Master, Corsair czy Razer jeśli chodzi operyferia w tym klawiatury, wydaje się że nie jest w stanie przyjąć nowych graczy takich jak np. Genius.Jednak i mało znanym graczom w tym segmencie udaje się przebić, co też miało miejsce w przypadku klawiatury  Genius KB-G265.  W cenie w jakiej …

Ocena końcowa

Wygląd
Jakość wykonania
Funkcjonalność
Wrażenia z użytkowania
Cena

Polecamy

Podsumowanie : Klawiatura wyjątkowo dobrze stonowana pod względem funkcji, materiałów użytych oraz ceny. Drobne niedoróbki zrekompensowane w zadowalający sposób, a przez niektórych możliwe że niezauważalne.

Twoja ocena: 4.65 ( 1 votes)
86