Home / Oprogramowanie / Jubileuszowa aktualizacja Windows 10 niedostepna? Oto dlaczego

Jubileuszowa aktualizacja Windows 10 niedostepna? Oto dlaczego

Jubileuszowa aktualizacja Windows 10

Jubileuszowa aktualizacja Windows 10 pojawiła się już 2 sierpnia, o czym wielokrotnie już informowaliśmy na łamach naszego portalu. Jeśli nie została ona pobrana automatycznie, można ją wymusić korzystając z opcji aktualizacji, o czym więcej tutaj.

Niemniej jednak zdarzają się użytkownicy, którzy donoszą, że nawet wtedy jubileuszowa aktualizacja jest dla nich niedostępna. A to dlatego, że jak donosi Microsoft, może ona „docierać” do użytkownika nawet 3 miesiące, jako że przez ten właśnie okres jest ona propagowana przez system.

W takim też przypadku radzimy nie panikować i sprawdzać ręcznie dostępność owej aktualizacji, bowiem maci jeszcze ok. 6 tygodni zanim moglibyście się zacząć poważnie martwić i drapać po głowie. Niemniej jednak jubileuszowa aktualizacja Windows 10 powinna się przed upływem wspomnianych trzech miesięcy pojawić i dla was. 

 

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.