Home / Gry / FPS / Jak dostać się do Site 6 w Destiny: Rise of Iron

Jak dostać się do Site 6 w Destiny: Rise of Iron

rise-of-iron-medalion

Site 6Destiny: Rise of Iron to dla fanów tej gry bardzo ważne miejsce umożliwiające zdobycie „żelaznego medalionu” w queście Beauty of Destruction (Piękno zniszczenia). Jest ono kluczowe również jeśli chodzi o zadania związane z treścią roku trzeciego tej gry oraz Gjallarhorn. Niemniej jednak dostanie się do niego nie jest łatwe, chociażby z uwagi na ciągle nas ostrzeliwującego przeciwnika.

Dostać się do Site 6 w Rise of Iron można w sześciu prawie prostych krokach:

 

 • 1. Odrodź się w miejscu Plaguelands Patrol i skieruj w kierunku Archons Keep
  Stojąc na ścieżce prowadzącej w lewo lub w prawo należy wziąć tą drugą oraz skierować się w kierunku Giant Husk, Doomed Sea oraz Archons Keep. Jeśli nie jesteście pewni, przywołajcie Ducha do miejsca, w którym się znajdujecie oraz obserwujcie go uważne a szczególnie zmiany przy przemieszczaniu się.
 • 2. Dostań się do Kuźni Archona
  Kuźnia Archona jest publiczną areną w środku strefy Archon Keep, z której to powinniście zobaczyć centralną strukturę. Okrążając ją można znaleźć wejście. Z kolei podążając holem dojdziecie do wspomnianej areny.  
 • 3. Szukaj tunelu z Kuźni Archona do Labiryntu 
  Zejdź na dół do Kuźni Archona (może być konieczne poczekanie na zakończenie się wydarzenia) i idźcie blisko ściany po lewej stronie (praktycznie jej dotykając) W pewnym momencie powinniście zauważyć pęknięcie na ścianie, widoczne na zdjęciu poniżej. Zbliżcie się i spróbujcie wspiąć się i skierować się do nowej strefy zwanej Labiryntem (Warrens).

destiny_rise_of_iron_medallions_beauty_of_destruction_10

 

 • 4. Znajdź tunel łączący Labirynt *Warrens) oraz Site 6
  Jak tylko wskaźniki HUD pokażą, że znajdujemy się w Labiryncie oczekujcie pojawienia się spadającej półki skalnej dosłownie przed wami. Jak tylko to nastąpi, skręćcie w lewo i przytulcie się do ściany po lewej i szukajcie kolejnego tunelu (zdjęcie poniżej). 

destiny_rise_of_iron_medallions_beauty_of_destruction_12

 • 5. Skręćcie w lewo w tunelu aby znaleźć przedsionek do Site 6
  Trzymajcie wasze oczy otwarte (i być może zwiększcie jasność ekranu) jak tylko wejdziecie do drugiego tunelu aby upewnić się, że nie przegapicie maleńkiego wejścia do Site 6. Skulcie się i wykonajcie ostry skręt aby przedostać się przez tą ścieżkę.

destiny_rise_of_iron_medallions_beauty_of_destruction_13

 • 6. Spadnijcie do Site 6
  Na końcu małego, krętego tunelu znajdziecie szukane Site 6. Gratulacje! Będąc tam nie zapomnijcie zgarnąć Żelazny Medalion, po który przecież przyszliście. 

 

Źródło: vga247.com

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.