Home / Aktualności / iPhone 6 – pomimo starań Apple wyciekły zdjęcia nowości z Cupertino

iPhone 6 – pomimo starań Apple wyciekły zdjęcia nowości z Cupertino

Firma Apple tradycyjnie bardzo stara się skrzętnie ukrywać wszelakie informacje dotyczące jej przyszłych produktów. Niestety nie zawsze to zadanie udaje jej się utrzymać, a to za sprawą niesubordynacji własnych pracowników lub też z powodu opieszałości czy nierozwagi jej partnerów.

Tak właśnie stało się tym razem, ponieważ największy, chiński partner firmy z Cupertino – China Telecom – opublikował autentyczne zdjęcia trzech wersji kolorystycznych smartfona iPhone 6 na swoim oficjalnym profilu Weibo.

Pomimo usunięcia zdjęć fotografie zdążyły powędrować w świat i w ten oto sposób możemy przyjrzeć si bliżej wyglądowi najnowszego iPhone’a. Ponadto dzięki ww. wpadce możemy dowiedzieć się, że po raz pierwszy w historii China Telecom oferować będzie odblokowaną wersję iPhone’a.

Dodatkowo na światło dzienne wyszła informacja mówiąca, iż iPhone 6 oferować będzie wsparcie dla sieci LTE, 3G, CDMA oraz GSM.

Według najnowszych informacji oficjalna prezentacja smartfona Apple iPhone 6 odbyć się ma już 9 września 2014.

Apple iPhone 6 - wersje kolorystyczne

Źródło: sina.com.cn

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.