Home / Aktualności / Intel Extreme Masters 2015 – co pokaże Gigabyte już w czwartek

Intel Extreme Masters 2015 – co pokaże Gigabyte już w czwartek

Intel Extreme Masters 2015
Intel Extreme Masters 2015 rozpoczyna się już w najbliższy czwartek (12.03.2015), a zakończy emocjonującymi zmaganiami finałowymi w niedzielę (15.03.2015).

Oprócz śledzenia na żywo turniejowych pojedynków pomiędzy najlepszymi na świecie graczami w League of Legends, Starcraft II oraz Counter-Strike: Global Offensive, odwiedzający będą mogli również zapoznać się z najnowszą ofertą GIGABYTE skierowaną do graczy.

Na stoisku firmowym, zlokalizowanym w Międzynarodowym Centrum Kongresowym – sektor A5, prezentowane będą zarówno podzespoły komputerowe jak i urządzenia peryferyjne. Wśród eksponowanych produktów znajdzie się m.in. komputer dla prawdziwych entuzjastów, wyposażony w zestaw GIGABYTE GTX 980 G1 Gaming WATERFORCE 3-Way SLI, składający się z trzech kart graficznych GeForce GTX 980 chłodzonych za pomocą dedykowanego systemu wodnego.

GV-N980X3WA-4GD_5

Ponadto na stoisku GIGABYTE będą także organizowane mini turnieje w League of Legends oraz Counter-Strike: Global Offensive wraz z atrakcyjnymi nagrodami

Oprócz opcji praktycznego sprawdzenia oferowanych przez GIGABYTE klawiatur i myszy, osoby odwiedzające IEM będą mogły kupić wybrane modele w bardzo atrakcyjnych cenach. Oferta jest niestety limitowana.

Intel Extreme Masters 2015 mapka