Home / Aktualności / Heroes of Might and Magic 3 HD – legendarna gra powróci na PC i tablety

Heroes of Might and Magic 3 HD – legendarna gra powróci na PC i tablety

Heroes of Might and Magic 3 HD
Heroes of Might and Magic 3 HD czyli legenda turowej strategi z lat 90-tych doczeka się niebawem lepszej grafiki (rozdzielczości HD) oraz trybu panoramicznego.

Gra ta ma pojawić się zarówno na PC jak i systemy iOS oraz Android, z tym że tylko na tablety już 29 stycznia przyszłego roku.

Cena gry Heroes of Might and Magic 3 HD nie została jeszcze podana do wiadomości, lecz wiadomo że zadebiutuje ona na platformie Steam, na której oferować ma wsparcie dla graczy jeśli chodzi o tryb wieloosobowy.

Chociaż Ubisoft (producent gry) nie podaje, że na tabletach gra ma oferować tryb wieloosobowy, to wiadomo, że można z niego skorzystać w lokalnej sieci ze znajomymi.

Trzecia część Heroes of Might and Magic jest uważana przez wielu za najlepszą w serii, a część graczy odmawia grania w nowsze części gdyż twierdzą oni, iż straciły one urok tej serii.

Z dostępnych informacji wiadomo, że Might and Magic Heroes 7  oraz Might & Magic X: Legacy ma być wydane przez studio Limbic Entertainment również w 2015 roku.

Kluczowe zmiany w grze:

  • Uaktualniona grafika w jakości HD i wsparcie dla trybu panoramicznego,
  • 7 ekscytujących kampanii, 50 map, lokalny tryb wieloosobowy oraz edytor map,
  • Nowe lobby dla trybu wieloosobowego (wersja PC) – dzielenie się wrażeniami z gry z innymi fanami Heroes III (poprzez Steamworks),
  • Mobilność dzięki wsparciu tabletów z systemem iOS oraz Android w tym funkcji dotykowych.