Home / Aktualności / W jakie gry zagrają posiadacze kont Xbox Live w ramach Games with Gold w styczniu 2018

W jakie gry zagrają posiadacze kont Xbox Live w ramach Games with Gold w styczniu 2018

Początek roku to zawsze dobra pora na kolejną, świeżą dawkę gier, którą w przypadku posiadaczy konsol Xbox One i Xbox 360 z subskrypcjami Xbox Live, będą po dwie gry na każdą z konsol. 

Począwszy od 1 stycznia do puli Games with Gold dla Xbox One trafi The Incredible Adventures of Van Helsing III, ciekawy RPG ze świata fantasy oraz Tomb Raider Underworld – RPG ze słynną panią archeolog Larą Croft dostępną dla posiadaczy Xbox 360. Z kolei nieco później, Xbox One otrzyma ZOMBI – apokaliptyczną strzelankę z umarlakami (znaną m.in. z konsoli Nintendo Wii U), dostępną między 16 stycznia a 15 lutego. W połowie miesiąca jeśli chodzi o starego ale nadal poczciwego Xboxa 360, na konsolę tą trafi za darmo Army of Two – gra, w której z jednym znajomym (lub innym graczem)będziemy zwalczać kartel narkotykowy. To z pewnością coś o czym od dawna marzyliście aby zrobić w zimowy, styczniowy wieczór, nieprawdaż?

Chociaż gry mogą nie wszystkim przypaść do gustu, to na pewno zapewnią choć kilka godzin dobrej zabawy. Należy też pamiętać, że darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda (tzn. grze do kodu się nie zagląda). 

 

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.