Home / Gry / Akcja / Gra Borderlands: The Pre-Sequel za darmo z wybranymi kartami NVIDIA GTX

Gra Borderlands: The Pre-Sequel za darmo z wybranymi kartami NVIDIA GTX

Od dziś gracze, którzy kupią u partnerów akcji karty graficzne NVIDIA GEFORCE GTX TITAN, GTX 780 Ti, GTX 780 i GTX 770 otrzymają bezpłatną kopię gry Borderlands: The Pre-Sequel, która stanowi nowy rozdział wielokrotnie nagradzanej serii Borderlands, wydawanej przez 2K i produkowanej przez studio Gearbox Software.

Poznamy w niej historię głównego czarnego charakteru z gry Borderlands 2, którym jest Handsome Jack i dowiemy się, jak zyskał swoją potęgę. Akcja jest osadzona w czasie pomiędzy grami Borderlands i Borderlands 2. Borderlands: The Pre-Sequel zapewnia graczom nowe wrażenia w świecie o obniżonej grawitacji.

– Osoby, które zagrają w Borderlands: The Pre-Sequel na komputerze z wydajną kartą graficzną NVIDIA, skorzystają z atrakcyjnych sprzętowych efektów specjalnych, w tym niesamowitych efektów uderzeń od kul, eksplozji lodu i cząsteczek, a także symulacji ubrań oraz płynów, które zachwycają mnie za każdym razem, gdy je widzę – powiedział Randy Pitchford, prezes i dyrektor generalny Gearbox Software.

Dzięki technologii NVIDIA PhysX gracze poczują klimat przestrzeni kosmicznej w niespotykany dotąd sposób. Nowa broń zamrażająca i laserowa sprawia, że demolka jest jeszcze bardziej efektowna, a obniżona grawitacja zapewni graczom wspaniałe wzloty bez upadków. Zapraszamy do obejrzenia najnowszego zwiastuna: http://youtu.be/c9a4wr4I1hk

Grę Borderlands: The Pre-Sequel można również strumieniować na tablet NVIDIA SHIELD. Dzięki technologii NVIDIA Gamestream™ gracze mogą sterować Claptrapem gdziekolwiek się znajdują. Funkcja GeForce Shadowplay™ pozwala też przesyłać na żywo oraz nagrywać każdą sekundę rozgrywki.

Dostępność Borderlands: The Pre-Sequel planowana jest na 14 października 2014 r. w Ameryce Północnej oraz od 17 października 2014 r. w pozostałych krajach.

Karty graficzne GEFORCE GTX z grą Borderlands: The Pre-Sequel są dostępne już od dziś w największych sklepach internetowych, w tym Agito, Alsen, Arest, ESC, Gral, Morele, NTT, PC Projekt, Proline, Sferis oraz X-KOM. Pełną listę partnerów uczestniczących w promocji można znaleźć na stronie: www.GeForce.com/GetBorderlands

Borderlands - The Pre-Sequel NVIDIA banner

Źródło: Informacja prasowa

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.