Home / Aktualności / Google Gem Smartwatch oraz Android 4.4 Kitkat

Google Gem Smartwatch oraz Android 4.4 Kitkat


Współzałożyciel serwisu Android Police Artem Russakovskii poinformował właśnie na swoim Google+ odnośnie bardzo wiarygodnych informacji na temat nowego zegarka od Google. Gigant ma według niego pracować nad inteligentnym zegarkiem o nazwie kodowej „Gem”, który ma działać oczywiście pod kontrolą systemu operacyjnego Android (przypuszczalnie 4.4).

Jako że informacje te są na razie nie potwierdzone przez same Google oraz że pojawiły się one nieoficjalnie (poza serwisem Android Police) nie znana jest ani specyfikacja ani cena tego zegarka.

Sam system Android 4.4 Kit Kat również ma pojawić się już niebawem bo 31 października razem z planowaną premierą Google Nexus 5. Jednak w związku, że data ta została podana do wiadomości już ponad miesiąc temu, szanse że zostanie ona dotrzymana są raczej marne. Pozostaje nam tylko czekać i mieć nadzieję, że cena Google Gem będzie niższa niż kilka tysięcy złotych.

Źródło: Android Police

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.