Home / Aktualności / Google One Edition dla telefonów Galaxy S4 oraz HTC One

Google One Edition dla telefonów Galaxy S4 oraz HTC One

Zgodnie z zapowiedziami do sprzedaży trafiły dziś telefony Samsung Galaxy S4 oraz HTC One w wersjach z standardowym systemem Googla czyli Google Edition. Samsung zapowiedział owe posunięcie jako pierwszy, HTC początkowo zaprzeczało temu, że chce zrobić to samo ale prawa rynkowe są jakie są i każdy producent chce dotrzeć do jak najszerszego grona odbiorców.

Google Edition skierowane jest do osób, którym czy to Touch Wizz Samsunga Czy Sense 5.0 HTC nie odpowiada a także tym którzy chcą mieć posiadane smartfony a nie chcą czekać na aktualizacje od ich producentów. Google jak wiadomo wypuszcza aktualizacje dla systemu Android jako pierwsze. Urzytkownicy chcący korzystać z funkcji HTC Zoe będą rozczarowani jako, że funkcja ta będzie niedostępna w tej wersji telefonu.

Ceny jakie przyjdzie nam zapłacić to $599 za HTC One Google Edition oraz $650 za Samsunga Galaxy S4. Oba smartfony można będzie niebawem zakupić bezpośrednio z Google Play store. Niecierpli mogą skusić się na nieoficjalną ofertę amerykańskiego Amazonu gdzie S4 Google edition widnieje za $949, natomiast HTC Obe Google Edition za jeedyne $680. Oba telefony są w międzynarodowej, odblokowanej wersji.

Galeria:

O użytkowniku admin